04 Aralık 2019
#13116857

iPhone USB Kablom Yandı

Telefonumdan çıkan kablo prize taktım. Birden dumanlar çıkmaya başladı yandı kablo. Evim yanıyordu az kalsın müdahale etmeseydim. Ellerimde ısınmadan dolayı hafif kızarıklıklar meydana geldi çok şükür ki geçti. Apple'in bu sorumsuzluğu nedir. Bana nasıl böyle bir kabloyu gönderir. Benim elimde tek bir tane kablo vardı.


Şu anda kablom yok ve milletten kablo dileniyorum. Ben bunun bedelini çok kötü ödedim. Psikolojik olarak bile telefonumu şarja takamıyorum. Ben iş yerinden izin alıp ta 2-3 gün boyunca kabloyu götüremedim. En son şişlideki Efortek yetkili servisine götürdüm. Ben Apple'dan bu hatanın düzeltilmesini istiyorum. Yalnız düzeltilme derken de kablomun değiştirilmesi değil, onu zaten yapıyorlar, ben sizden iPhone 11 Pro max 512 GB istiyorum. Veya bunun bedelini beni memnun edici bir şekilde ödemenizi istiyorum.


Benim evim barkım yansaydı ne olacaktı. Benim elektrik akşamım zaten 20 bin TL. Bu paralarla ölçülmez bir maneviyat kaybıdır. Ok şükür ki evdeydik ve müdahale edebildik. Lütfen beni memnun edin. Bana ürün gönderin. Fazla fazla ürün gönderin. Bunun bedelini sizde ödeyin.Size telefon ile de şikayet ettim fakat bir dönüş olmadı.

Berke Berke 2.130 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Berke03 Aralık 2019

    Telefonumdan çıkan kablo prize taktım. Birden dumanlar çıkmaya başladı yandı kablo. Evim yanıyordu az kalsın müdahale etmeseydim. Ellerimde ısınmadan dolayı hafif kızarıklıklar meydana geldi çok şükür ki geçti. Apple in bu sorumsuzluğu nedir. Bana nasıl böyle bir kabloyu gönderir. Benim elimde tek bir tane kablo vardı. Şu anda kablom yok ve milletten kablo dileniyorum. Ben bunun bedelini çok kötü ödedim. Psikolojik olarak bile telefonumu şarja takamıyorum. Ben iş yerinden izin alıp ta 2-3 gün boyunca kabloyu götüremedim. En son şişlideki efortek yetkili servisine götürdüm. Ben Apple dan bu hatanın düzeltilmesini istiyorum. Yalnız düzeltilme derkende kablomun değiştirilmesi değil, onu zaten yapıyorlar, ben sizden iPhone 11 Pro max 512 GB istiyorum. Veya bunun bedelini beni memnun edici bir şekilde ödemenizi istiyorum. Benim evim barkım yansaydı ne olacaktı. Benim elektrik akşamım zaten 20 bin TL. Bu paralarla ölçülmez bir maneviyat kaybıdır. Ok şükür ki evdeydik ve müdahale edebildik. Lütfen beni memnun edin. Bana ürün gönderin. Fazla fazla ürün gönderin. Bunun bedelini sizde ödeyin. Size telefon ile de şikayet ettim fakat bir dönüş olmadı gereğini lütfen yapın efortek form no... : 156516

Ziyaretçi Yorumları