İPhone Türkiye 5S'e Servis Desteği Vermiyor!

İrem İrem16 Şubat 2019 14:05

5 yıl önce yurt dışından aldığım 5S'imde hoparlörden ses gelmeme ve sonrasında güç almama problemi nedeniyle öncelikle çağrı merkeziyle görüştüm. Ürünün sorunlarını anlattığımda servis Hizmeti alabilmem için beni Kanyon Troy mağazasına yönlendirdiler.

Oradaki görevli öncelikle 5 sene önce alınmış olan ürünün faturasını istedi. Faturamın olmadığını, ürünün zaten garanti kapsamında bulunmadığından neden gerektiğini anlayamadığımı ve bana çalıntı telefon kullanıyor muamelesi yaptılar.

Önce bana ürünü açamadığımız için teslim alamayacaklarını söylediler. Ben de o zaman en azından pil değişimi yapıp ürünü açıp gerekli bilgileri alabilmeleri önerdiğimde bu defa da Apple Türkiye'nin artık bu modele Servis Desteği vermediklerini, bu nedenle açsak bile işlem yapamayacaklarını söylediler.

Bunun yerine bana 1300 tel civarında bir rakama 5S ile değişim yapabileceklerini söylediler. Hem destek vermiyor hem de aynı ürünü bana satmaya çalışıyorlar.

Bu durumda elimde çöpe atmamı istedikleri bir 5S ile dükkandan çıkmak zorunda kaldım. Böyle bir markanın ne olursa olsun ürünlerine sahip çıkması ve müşterisini mağdur etmemesini beklerdim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler