25 Ekim 2016 #6766522

iPhone Telefonumun Ön Kamerası Bozuk Yardım Alamıyorum!

Apple Store internet hesabından randevu alıp Apple Store zorlu center AVM'ye gittim ve telefonumdaki sorun olan ön kameramın full ve görüntü bozukluğu konusunda yardım istedim. Bana telefonumun 5 saat onlarda kalıp içerisinin inceleneceği bilgisi verildi ve bekledim. Telefonumu aldığım da sıkıntının düzeldiğini söylediler ama 1 ay dahi olmadan sorunum yenilendi.


Apple'a telefonla ulaştım ama kesinlikle yardım alamadım. Telefonum halen sorun yaşıyor. Bu denli ünlü bir firmanın müşteri memnuniyetini önemsemesi, müşterilerinin sorunlarına çözüm bulamamasına anlam veremiyorum. Ürünleriniz diğer markalara göre zaten oldukça pahalı, ürünlerimizi aldığımızda servis sıkıntısı yaşamamaya ve sorunlarımızı hızlı bir şekilde çözümlemeye odaklandığınızın reklamını yapıp, üzerine hiçbir şekilde sorunlarımızla ilgilenmemeniz markanıza olan güveni yeterince sarsmıştır.

Ayşegül 2.206 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül24 Ekim 2016

    Markanıza olan güvenim tamamen bitmiştir. Tüm çevreme sorunumu söyleyip telefonlarınız ve herhangi bir ürününüzü almamaları hakkında uyarıyorum. Çünkü hiç bir şekilde randevu alamıyorum, telefon ettiğim de apple store müşteri hizmetleri doğru yönlendirmede bulunmuyor. Yetkililerin bu konuları dikkate alıp müşteri memnuniyetine önem vermesini önemle rica ediyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön