iPhone Telefonumun Değişimini Yapmıyor

Mustafa Mustafa 5 yıl önce

Şanlıufa Mozaik Migros'tan bir iPhone 5 aldım ithalatçısı bir Gold kuruluşu olan Metro İthalatmış. Telefon eğri anlatamıyorum. Telefon şarj bitmeden kapanıyor bir türlü arıza kaydını veremedim. Oysa yazdım ve kutuya koyarak kargoya verdim. Bu gün 17 gün oldu sürekli telefondayım Pegasus'a veya Ess Elektronik'e ulaşmak için uğraşıyorum.

Dediler ki evet şikayetiniz doğru değişim talebiyle gönderdik, sonra dediler ki değişim talebiniz onaylanmadı bataryasını değiştirdik test ediyoruz. Apple Store Zorlu'da bu tür arızalı cihazları değiştiriyor. Biz bir türlü servisleri aşamıyoruz. Üreten firma Apple bu iPhone 5 'lerde güç arızası var diyor topluyor neden benim cihazım değişmiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mustafa 4 yıl önce

Sonradan Apple sitesinden öğrendim benim telefonum güç arızası nedeniyle değişim programındaymış. Fakat servise aynı arıza ile ilgili olarak 3 defa gönderdim servis bundan da yararlandırmadı ve değişim programı da bu arada sona erdi zaten bu süreçte benimde garantim bitti. Benim arkadaşlara tavsiyem telefon aldıkları firmayı, ithalatçı firmayı ve servislerini iyi incelesinler

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler