sta-1-hoverYetersiz Çözüm

iPhone Telefonumu Kullanamıyorum ve Mağduriyetim Giderilmiyor

Şeyma Şeyma27 Temmuz 09:08

Telefonumu ısınma ve şarj sorunu sebebiyle Gürgençler servisine götürdüm. Yazılımla alakalı sorun olduğunu söylediler ve yeniden yazılım yüklediler aynı gün içinde telefonum şarjda ısınmaya ve şarjda olduğu halde şarj yüzdesi düştüğü için servise bıraktım. Apple destekle iletişime geçtim ve taraflarına detaylı incelemede bulunulması yalnızca yazılım yükleyip geri gönderilmemesi için mail atıldığı halde ertesi gün telefonumun teslim edilmeye hazır olduğu mesajını aldım. Telefonu teslim aldığımda telefonun şarjı yoktu ve kapalıydı. 

Zaten şarj sorunu yüzünden verdiğim bir telefonu 0 şarjla geri almamın çok normal olduğunu düşünüyorlar olsa gerek bunu söylediğimde şarjı bitmiş olabilir gayet normal gibi bir tepki aldım. Telefonu orada şarja taktım. 1 saat kadar şarjda kaldı ve %13e yükseldi 20 dakika içinde telefonu elime bile almadığım halde telefon ısınmaya başladı ve şarjı %4’e düştü. 

Telefonu oradaki arkadaşlara gösterdiğimde “oo yumurta getirin ya telefon yanıyor” cevabını aldım. Sorunu çözmek için alternatif bir yol demedikleri gibi sorunu çözebileceklerinin bile garantisini veremeyen bir servis sağlayıcısı. Günlerdir destekle görüşüyorum telefonunuzda bir problem görünmüyor cevabını alıyorum ama telefonu kullanamıyorum. Servise yönlendiriliyorum, fakat anlaştığınız servis sağlayıcısı sorunu çözmeden yalnızca başından savıyor.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler