sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İPhone Telefonumu Bozdular

Mehmet Mehmet 7 ay önce

Telefonumun ses kalitesinde sorun vardı diye servise verdim. Servise vermeden 1 yıl önce elimden düşen telefonun sağ üst köşesinde çok küçük bir iz oluşmuştu fakat herhangi bir başka sorunu yoktu. 1 yıl hatta 2 yıla yakın süre sonra ses kalitesinden rahatsız olduğum için Cevahir AVM'deki Gürgençler servisten randevu alıp götürdüm arıza tespit edildi ve merkeze gönderilmek üzere alındı telefonum.

13 gün sonra akşam 20:30 gibi telefonu almaya gittim ve bu sorun sadece o küçük iz yüzünden kullanıcı hatası denildi. Her şey o ize mal edildi. Değişim için uçuk bir rakam talep edildi. Kabul etmedim, aldım cihazımı eve gelip kurulumu yaparken fark ettim ki Touch ıd çalışmıyor. Parmak tanımlamak isterken ekran yarım saniye geçmeden başarısız uyarısı verdi. Ertesi sabah tekrar aradım Apple servisi tekrar randevu verdiler bir 14 gün daha bekledim ve yine Gürgençler'den arama geldi yine hiçbir müdahale yapılmamış.

Ben de Apple aradım ve ben ses sorununu daha kabul etmezken servise verirken mevcut olmayan servisten aldıktan sonra aldığımdaki sorunun kesinlikle çözülmesini talep ettim. Yine birkaç gün bekletildim ama boş hiçbir şey yapılmadı üstelik son görüştüğüm G**** hanım telefonu neredeyse yüzüme kapatacak şekilde “dosyayı kapatmak zorundayım görüşmeyi de sonlandıracağım toplantım var” diyerek kapattı. Mağdurum telefonumu bozdular. Touch ıd hiç sorun yokken servisten sonra çalışmadı lütfen yardım edin.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler