iPhone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Turgut'un şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

iPhone Telefonum Sorunu Çözülmeden Servisten Döndü

1.537görüntüleme
Turgut
Turgut 24 Kasım 2020 13:00

XS max model telefonumda anlam veremediğim titreşim sorunu var cihaz titreşimi aniden bozuluyor, sanki yerinden çıkıyor gibi. Telefonun alt tarafında aşırı ve rahatsız edici titreşim sesi geliyor. İlk başlarda telefona reset attığım zaman düzeliyordu ama sonralarda düzelmemeye başladı. 2 saat uğraşım sonucu sıfırlamama falan rağmen düzeliyordu ve farklı sorunlarımda vardı bunun üzerine Apple servisine gönderdim titreşim sorunum ve daha başka sorunlarımı da makaleye katarak gönderdim. 12 gün telefonsuz beklememin sonucunda cihazım geldi ve cihazda tek yapılan işlem kamerasının değişmesi. 

Sorun düzelmiştir sonuçta Apple servisi her şeyin iyisini yapar dedim ve titreşim sorunum servisten aldıktan 2 gün sonra yine oldu ve şimdi sıfırlamama reset atmama rağmen zangır zungur titriyor. Yani 12 gün telefonsuz ben beklemişim Apple'dan böyle bir rezillik beklemiyordum. Tekrardan servise göndermeyi de gözüm yemiyor. Açıkçası bir 12 gün daha telefonsuz bekleyemem Apple kalitesini çok bozdu gerçekten sorunum çözülmez ise cidden telefonumu satacağım 7 senedir hiç şaşmadığım Apple'dan şaşacağım.

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Ahsen
Ahsen24 Kasım 2020 21:16
 

Aynı şey benimde başıma geldi bugün servisi aradım Ahmet bey çok yardımcı oldu sağ olsun sadece yazılım hakkında bir şey yapabilirmiş ama çok tatlı anlattığımı söyleyerek samimi bir şekilde yardımcı oldu size de umarım yardımcı olmuşlardır turgut bey

Ahmet
Ahmet15 Aralık 2020 20:32
 

Benim telefonum iPhone 7 ve aynı sorun bende de var

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler