sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İPhone Telefonum Onarılmıyor!

Çağatay Çağatay 23 Ağustos 2019 15:06

İPhone 7 cep telefonum var. Telefonum yaklaşık 2 ay önce arızalandı. Sorunum; telefonum birkaç saat çalışıyor daha sonra birden kendi kendine kapanıyor.

Açmaya çalışıyorum açılmıyor. Aşırı ısınıyor. Uzun uğraşlar sonucunda telefonun resetleme tuşları (2 tuş aynı anda basma) zar zor açıyorum. Yalnız açıldığında ise ekranda 1 saat kadar titreme oluyor. 1 saat içinde titreme düzeliyor. Daha sonra birkaç saat kullanımda cihaz yine aynı hataya düşüyor.

Önce Adana Genpa Apple yetkili servise gönderdim. Ses ile ilgili filtreler değişmiş, yazılım yüklemiş geri göndermişler. Sorunum çözülmedi. Antalya tvt bilgisayar Apple yetkili servise gönderdim. Aynı sorunu görmüşler. Kendilerinin yetkisi dışında olduğu için Apple onarım merkezine göndermişler. Apple onarım merkezi sorunla karşılaşılmadı diyerek cihazı servise göndermiş.

Servis de bana gönderdi. Kargo paketini açarken video kaydı aldım ve cihazı yeni bir iPhone olarak kurulum yaptım. Kurulum biter bitmez aynı sorunu yine yaşadım.

Daha sonra tekrar Antalya tvt bilgisayara aynı arızadan gönderdim. Bu sefer tvt bilgisayara delil olarak kayıt altına aldığım sorunun videosunu da gönderdim.

Servis incelemiş ve aynı soruna tekrar rastlamış. Tekrar Apple onarım merkezine göndermiş. Apple onarım merkezi tekrar sorun tekrar etmedi diye işlem yapmadan geri göndermiş. Ben sorun yaşıyorum, yaşadığım sorunun video kaydı var, yetkili servis de de sorun tekrar ediyor. Ama ne hikmetse Apple onarım merkezinde sorun tekrar etmiyor.

2 ayı aşkındır telefonum bir o yana bir bu yana gidiyor ve sorunum çözülmüyor.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler