sta-1-hoverYetersiz Çözüm

iPhone Telefonum Garantili Olmasına Rağmen Yetkisiz Müdahale Dediler

Burcu Burcu3 hafta önce

7 Plus telefonumu ses şikayeti ve şarj şikayeti ile Gaziantep zentech servisine garantiye gönderdiğim, hiç tamir görmemiş cihazımı yetkisiz müdahale denilerek garanti dışında bıraktılar. Ben Gaziantep te saygın ve belirgin bir firmanın yetkili teknik servis müşteri temsilciliğini yapmaktayım garantili ürünün yetkisiz kişilere müdahale yaptırılmaması gerektiği konusunda günde onlarca kişiye bilgi veriyorum Apple firmasını Tüketici Hakem Heyetine ve Türkiye distribütörlüğüne şikayet edeceğim. 

Artık Apple' in Türkiye müşterilerine yaptığı yeter. Bu cihazı satarken suya dayanıklı diye satılıyor. Su geçirir diye satılmıyor telefonumu hiçbir şekilde suya havuza denize sokmadım. Garanti kapsamı içine giren durum yağmur suyu el ıslaklığı imiş hangi tüketici telefonunu pamuk içerisinde muhafaza ediyor teknik servis elemanının vermiş olduğu cevabı ve cihazımı garanti dışı uygulamasını asla kabul etmiyorum biz bilemeyiz belki suya sokmuşsunuz deniliyor garantim hala devam ediyor. 

Siz gider kalemlerini düşürmek için bu şekilde kötü kısıtlamalar yapma yoluna gidebilirsiniz sayın Apple ama ki bende size hakkımı yedirmem, garanti kapsamında ki cihazıma bu kapsamda hizmet vermek tercihinizde değil zorunlu bunu hatırlatayım. Ben kesinlikle kendimi haklı buluyorum ve sonuna kadar tüm mercileri bilgilendireceğimi ve sosyal medya üzerinden şikayetimi tüm guruplarda paylaşacağımdan emin olabilirsiniz hatanın telafi edilmesini ve tarafıma en kısa sürede dönüş yapılmasını rica ediyorum.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Halil 3 hafta önce  

  Benzer durumum başıma geldi Tüketici Hakem Heyetine başvurdum olumlu sonuçlandı sıfır cihaz geldi,

  Cevapları Gizle (3) arrow
  profile-icon Erdem 2 hafta önce  

  Selamlar, emsal olması acısından alınan kararı, özel bilgilerinizi silerek paylaşım yapmanız mümkün mu? Veya da [email protected] dan görüşme ihtimalimiz var mi?

  profile-icon Burcu 3 hafta önce  

  Başvurabilirm

  profile-icon Emrah 3 hafta önce  

  Bende iPhone 7 kullanyordum sesle ekran sorun vardı mallof İstanbul Gürgençler yetkili servise verdim ekran değişimi oldu 1ay sonra aynı hatayı verdi aynı sorun ekran ve ses ilgili sonra tekrar verdiğim aynı yetkili servise bu sefer gaza ve kullanma

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler