İPhone Telefon Problemleri

Mustafa Mustafa19 Ocak 10:12

Yıl sonunda aldığım ve 11 ocak'ta aktive ettiğim bu telefon tamamen hayal kırıklığı yarattı. Kamera takılıyor, çözünürlük düşük bilgisayarda en ufak zoom da görüntü dağılıyor (4K modunda çekilmesine rağmen). Çekimlerde ekran titreyip, zıplayıp tekrar yerine oturuyor. 720p moduna almama rağmen düzelmiyor. Live photo dan çıkmıyor her çekimde yeniden ayarlamak lazım. Rehber dönüyor, kişiler yanıp sönüyor sürekli ve kilitliyor telefonu.

Ekran kararıyor reset falan atılamıyor, beklemeniz gerek kendine gelmesi için. Listeden kişi aradığınızda ve karşı taraf açtığında hoparlör kulağınızda bir cızırtı çatırdı ile ses kulağınızda patlıyor. Bunu her seferinde yapıyor. Sesi monoya aldım çözülmedi. Korkudan Face ID bile kuramadım, çalışmaz açılmaz diye (sanırım o da sorunluymuş) bir telefonda bu kadar hata olabileceği aklıma gelmemişti. Fazla kullanmıyor ve kurcalamıyorum daha fala arıza vermesin diye.

Satın aldığım Turkcell digital operatör ilgilenmiyor. Apple umursamıyor. Ortada kaldık. Garanti belgesini bile yollamamışlar kutusunda. BTK'ya da şikayet ettim fakat faydası olacağını sanmıyorum. Ayıplı ürünü satıyorlar.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler