iPhone Teknosa Ve Yetkili Servisin Fiyaskosu Ve Yalanları

Fatih Fatih15 Ekim 11:31

2017 yılında Forum AVM Nevşehir Teknosa'dan telefon aldım 2 yıl Apple garantisi vardı 1 yıl uzatmalıda Teknosa'dan garanti yaptırdım. Amacım. Telefon 3 yılında artık sonuç olarak sıkıntıları başlıyor bizde bunun için yaptırdık tabi Teknosa satış arkadaşlarında bana sözlü olarak söylemiş oldukları vaatleri dikkate aldık tabi onların amacı kadar ekstra satış o kadar prim gözüyle baktıkları için her şey mubah gördüler sanırım.

Neyse 3 yıl bitmeden ben Nevşehir Teknosa'dan gittim telefonu verdik 18. Gün Teknosa'nın yapması gereken bilgi vermek ama beni servis arayıp sorun bizde değil sizde deyip telefonu yapmadan göndermeleri ve bana yazılı olarak sizde bulunan sözleşmede sadece 1. Yıl için bunlar geçerli biz sizi Teknosa ile birlikte olup sizin paranızı aldık. 

Sözlü olarak söylediklerimiz sizi  yanıltmak  dedi açıkça.Neyse sonra telefon geldi. Teknosa bunun yetkili servis hatası bunun bedelini alırız deyip beni bir kez daha yaptılar.He ben bundan sonra nemi yapacağım artık Teknosa'dan alışveriş yapmayacağız ki bir kez daha olmasın.  

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler