sta-1-hoverYetersiz Çözüm

iPhone Teknik Servis Fiyasko!

Gülşah Gülşah 1 yıl önce

Teknik servis kafasına göre iş yapıyor. Ses açıp kapama tuşunda sorun yaşadığım için Cevahir AVM'de ki teknik servisine telefonumu götürdüm kontrol edildiğinde problem olduğunu söylediler aynı zamanda pil ve ekranda da sorun olduğunu ilettiler bende telefonumu teslim ettim 5-10 günlük bir süreç olduğunu söylediler kabul ettim 13 gün olunca aradım yetkisiz müdahale yapıldığı için onarım yapılmamış ne olduğunu sorduğumda 3. kişi tarafından telefonun açıldığını ilettiler, fakat böyle bir durum söz konusu bile değil. Sadece kendi servisine bıraktım telefonu nasıl böyle sonuçlandırdıklarını sorduğumda cevap alamadım.

Telefonumun sonuna kadar arkasındayım. Gerekli mercilere başvurumu yapacağım. Hiç açılmamış cihazımı kendilerini açtı. Tertemiz verdiğim cihaz siyah yapışkanlı geldi. Sıfır ayarda verdiğim telefona böyle bir karar çıkması son derece şaşırtıcı bir olay. Teknik servis çok problemli. Kafalarına göre işlem yapıyorlar. Tam bir fiyasko. Apple olacak bir de bir tuşu yapamayan bir firma! Başkaları teli kendisi bozup veriyor. Sıfır cihaz veriliyor. Ben bir sorun yapmadığım halde başkasına yaptırmadığım halde yaptırdın diyorlar. Her yere bu durumu yazacağım, böyle sorumsuzluk olamaz!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gülşah 1 yıl önce

Telefonumu 2, kez servise verdim Zorlu Center a. Dalga geçer gibi telefonunuz yetkisiz müdahale olduğu onarımının sıfırından daha masraflı olduğu için yeni telefon almamı önermişler. Ben sıfır telefon alacak olsam size neden getireyim. Fiyatları yükseldi diye insanları ancak mağdur etsinler. Aldıkları para haram olsun onlara. Ben garantili cihazımı neden başka yerde onarım yaptırayım akıl mantık işi değil bu. Sadece zengin insanlara hizmet etsinler pislikler. Her yere rezil edeceğim. Açılmamış cihazımı kendileri açıp böyle saçma bir karar veriyorlar. Gereken her yerede başvurumu yapıp hakkımı arayacağım. Böyle bir terbiyesizlik olamaz. Sözde ürünlerinin arkalarında duruyorlar böyle duruyorlar işte sadece ürünleri satılsın diye reklam yapıyorlar. O parayı rezil olmak için vermedik biz. Resmen dalga geçiyorlar 3 seçenek sunup bunun dışında bir şey yapamıyorsun her yere şikayet edeceğim sizi

profile-icon Gülşah 1 yıl önce

Biraz ilgilenseniz keşke bu kadar sorumsuzluk olamaz nasıl bir firmasınız siz bir de en iyileri arasında yer alıyorsunuz kalitesizlikten başka bir şey değil.

profile-icon Gülşah 1 yıl önce

Ürünümün garantisi bitecek diye herhalde böyşe sonuçlandırdılar telefonu. Hiç açılmamış benim dışımda telefonu elleyen bile yok hoparlör temizletmeye bile başkasına götürmemişim. Gelmişler telefon başkası tarafından açılmış diyorlar. Boş boş kullanıp telefonu hor kullananların telefonlarını onarıp değişirler ufak bir tuş bozukluğunu onarmazlar. Kendi yetkili servis yeri bir tek telefonumu elledi. Telefonumun sonuna kadar arkasındayım Apple her yerde bu yaptığını yazacağım gerekli şikayetlerimi de yapacağım. Teknik servis personelinizi bir gözden geçirin bence!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler