iPhone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  7 Yorum

iPhone Su Geçirmeyen Ama Toz Geçiren iPhone 11

3.807görüntüleme
Berna
Berna 27 Kasım 2020 12:23

Yaklaşık 6 ay önce Vatan Bilgisayar'dan aldığım iPhone 11 telefonum su geçirmedi ama kamerasına toz geçirdi. Fotoğraflarda görünüyor. İnanılır şey değil. Piyasadaki en güvenilir en pahalı telefon belki ama kamerada ki toz yüzünden çektiğim sıkıntı yetiyor. Yetkili servis kamera değişimi önerdi. Tekrar ediyorum 6 aylık cihaza kamera değişimi önerdi. Apple sağlam cihazlar üretiyor bilirdim. Bir dahaki telefonum iPhone olmayacak kesinlikle.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  7 Yorum

7 Yorum

Ali
Ali01 Aralık 2020 21:38
 

Berna hanım öncelikle geçmiş olsun bende 11 Pro max kullanıcısıyım. Kamera koruması taktırmanızı öneririm bende şu an mevcut ve tıpalı kılıf kullanmanızı da öneririm şarj soket girişi havalandırma girişi ve ses girişlerinide korumuş olursunuz.

Berna
Berna01 Aralık 2020 21:39
 

Dediklerinizi telefonu aldığım günden beri yapıyorum

Ali
Ali02 Aralık 2020 10:33
 

Çok geçmiş olsun. Umarım sorununuz çözülür berna hanım

Ömer
Ömer3 hafta önce
 

Cihaz şu anda ne durumda benimde aynı sorunu yapmaya başladı kamerama toz girdi ve ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olur iseniz sevinirin kendi profilimde paylaştım resmide bir de çektiğim resimlerde göstermiyor ya ben göremiyorum ya da anlamıyorum

Berna
Berna3 hafta önce
 

Cihazı aktif kullandığım için hala servise götüremedim. Yedek bir telefon bulana kadar götüremeyeceğim

Ömer
Ömer3 hafta önce
 

Götürsenizde yardımcı olabilceklermi onu da bilmiyorum ki 2 aylık cihazı niye açtırıyım ben eskisi gibi de olup olmacağıda meçhulken

 1
Sude
Sude1 gün önce
 

Merhabalar, benimde 1.5 aylık aldığım iPhone 11'in arka alt kamerasının içerisinde iki küçük toz taneciği görülüyor. Fotograf çekilirken şu an bir şey anlaşılmıyor ama bugün servise götüreceğim. Pek çözüm bulacaklarını sanmıyorum. Ve daha 1,5 aylık bir telefonun kamerasını açtırmak istemiyorum. Servis sonrası denilenleri size yazarim.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler