12 Ağustos 2019
#12417296

iPhone Sim Kart Servis Yok Hatası

Her zaman Android işletim sistemi telefonlarını kullandım ve her zaman memnun kaldım.
iPhone X Apple iOS sistemini ilk defa satın aldım ve pişman oldum. Bu durumda, bu ürünün kurbanı olduğum için bu ürünü çevremdeki tüm insanlara itibarsızlaştırmaya devam edeceğim. Amacım bu sorunu 7 milyar kişiye duyurmak. Bu ürüne ödediğiniz para yazık olur. Telefonu yurt dışından aldım ve Türkiye de pasaportuma kaydı yaptırdım. Telefon sim kart hatası verdi ve sorunu gidermek için Apple desteği ile iletişim kurdum. Sorunu açıkladım ve telefonun garanti altında olduğunu söyledim.


Destek hattında anlatıldığı gibi adım adım başladım ve sorun çözülmedi. Tabii ki, bu işlem bir haftadan fazla sürdüler gün iletişim kurarak. Her seferinde farklı yöntemler söylediler.
Tüm bunları tamamladıktan sonra, hatanın çözülmediğini ve telefonun fabrika ayarlarına döneceğini söylediler. Apple'in dediğini yaptım. Telefon kullanılamaz hale geldikten sonra, yapabileceğimiz bir şey olmadığını söylediler. Tabii ki, telefon kullanılmamış duruma getirildikten sonra. Türkiye'de bu ürün için destek olmadığını söylediler. Telefonu aldığın yere geri gönder dediler.


Ben de "Cihazımı geri yükleyin" dedim ve bu şekilde kullanabileceğimi söyledim. Bu kez onu normale döndürmeye çalışıyorlar. Ancak bu sorunu çözemediler. Bütün bunların kanıtı var. Bu yüzden Apple müşterilerini hayal kırıklığına uğratıyor.

Erkan Erkan 4.554 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları