iPhone Sıfır Alınmış Kusurlu Telefon!

Umutcan Umutcan29 Haziran 16:59

Pandemi sürecinden önce iPhone 11 Pro satın aldım. İlk ayından telefon Donma, bazı zamanlar tuş kilidinin çalışmaması, kendi kendine kapanması, telefonun bazen açılmaması ve son zamanlarda telefonun şarjdayken %80'den sonra şarj olmaması bir Yana, şarjda azalmalar meydana geldi. Bende Apple Store Akasya'dan randevu aldım. 

Yola çıktım son 15 dakika kala Randevum iptal edilmiş mail'i geldi. AVM'e sordum Apple kapattı denildi. Bu süreçte açılmasını bekleyene kadar bu kusurlu telefonu kullanmaya devam ettim. Müşteri hizmetlerini aradım her türlü hard reset, yeni cihaz kurulumu yaptım. Düzelmedi! Telefon belli ki kusurlu. En son tekrardan müşteri hizmetlerini aradım. Dedim ki ''Bakın ben kaç zamandır randevu almaya çalışıyorum, alamıyorum. 

Bir araba parası telefona verip daha ilk aydan beri sıkıntı yaşamak çok can sıkıcı! 2-3 senelik telefon olsa yine anlayacağım.'' dedim. Sonra yetkili olan Uğur Bey adında kişi sizinle yakinen ilgilenecek dediler. Ben bu yaşadığım sıkıntıları, diğer telefonum ile video'a çekip hepsini Uğur Bey adlı kişiye gönderdim. Nedeni ise siz uzaktan cihaza erişim yapıyorsunuz sıkıntı yok diyorsunuz peki bunlar ne? 

Bu yetkili kişi 1 gün verin detaylı inceleyip, size geri dönüş yapacağım dedi. Dedim ki videolara bakabildiniz mi? Hayır dendi. Halbuki videoların boyutu çok kısa hemen gitmiş olması gerekli. 3 gündür bekliyorum ne arayan var ne soran. 

Yıllardır bilgisayarından, kulaklığına kadar hepsini Apple'dan aldım. Ve hizmetlerinden aşırı memnundum. Sırf bu yüzden başka hiçbir markadan alışveriş yapmadım! Ama bu  durum gerçekten tüketici olarak beni yaraladı ve ne yazık ki güvenimi derinden sarstı. Olay numarası: 101043399419

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Uur 29 Haziran 23:12  

  Telefonu acaba nereden aldın. Nereden aldığın çok önemli. Bunu soruyorum Çünkü bu şekilde bir olayı şu an bende yaşıyorum.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Umutcan 29 Haziran 23:31  

  Turkcell

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler