iPhone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

iPhone Se 2020 Alalı 1 Hafta Olmadı Ön Kamerası Arızalı

3.708görüntüleme
Renan
Renan 22 Ekim 2020 23:05

Daha yeni Teknosa'dan aldığım iPhone se 2020 telefonumun kutusu çiziklerle doluydu. Zaten yetkiliye söylediğimde Teknosa'daki yok yok hiçbir şey yok falan diye üsteledi ve arızalı malı bana sattı.

Ön kameranın sorunu ise cildimi olmadığım bir şekilde gösteriyor siyah, beyaz, kırmızı, kahverengi tüm renklerin karışımı zebra gibi bir şeye çeviriyor beni. Bu şikayetle gittim Teknosa'ya ve oradaki technology dalga geçer gibi telefonu inceledi bir şey yok bir şey yok dedi kıyaslamadı bile stanttaki se ile 100 defa söylememe rağmen daha sonra beni KVK teknik servise yönlendirdi gittim kanıtlarıyla gösterdim oradaki teknisyen ve çalışan da hak verdi arızalı olduğuna dair raporu yazıp yolladık Apple'a fakat Apple incelemiş kamera bozuk değil diye geri yollamış. 

Burada olan olay Kameranın bozuk olması değil ışıklara karşı hassasiyeti çok farklı tamamen bozuk değil zaten kamera arızalı sadece ya onarım yapın ya da bana yenisini verin ışığa göre fotoğraf çekiyor ve ön kameranın çözünürlüğü internetteki se testlerinden çok aşağı seviyede bu mağdurluğuma yardımınızı bekliyorum.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Muhammed
Muhammed29 Kasım 2020 16:21
 

Ben bir buçuk ay önce iPhone 11 almıştım aynı dediğiniz gibi kutuda çizikler vardı. Kamera aynı şekilde ışıkla alakalı bir sorunu var. Yazılımdadır diye düşünüp güncellemeleri bekledim, şu an iOS 14.2 sürümü yüklü ancak sorun hala mevcut.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler