sta-1-hoverYetersiz Çözüm

iPhone Pil Ömrünün Tükenmesi

Muhammet Muhammet2 yıl önce

2016 Haziran'da aldığım iPhone 6S cihazımın 2 yıl garanti süresi olmasına rağmen cihazda oluşan yazılım problemi ve pil ömrünün tükenmesi nedeni ile beni teknik servise yönlendiren müşteri temsilcileri üstüne bir de garantisi devam eden ve donanımdan kaynaklanan hatadan dolayı 190 TL pil için para talebinde bulunuyorlar. Ayıplı ürün olduğu için hatasını kabul edip gereğini yapacağı yerine o kadar para verip güvenip aldığım iPhone 6S cihazın 100425568772 dosya numaralı cihazı Tüketici Hakem Heyeti'ne kadar başvuracağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Muhammet 2 yıl önce

Yazıklar olsun hala ne arayan var ne soran var nasıl bir firma olmuşsunuz 1 tane pil değişmemek için görmezden geliyorsunuz.

profile-icon Muhammet 2 yıl önce

İPhone 6S cihazımın 500 kere şarj etme hakkım olduğu için pilinin garanti dışı olduğunu bildiren iPhone müşteri hizmetleri bir dahaki cihazımda 499 kere şarj ettiğimde arayacağım sizi şaka gibisiniz gerçekten 3 milyar para verip 500 dolumdan sonra şarj aletine bağlı yaşayın diyorsunuz ama ürünün ayıplı olduğunu kabul etmiyorsunuz. Garantim devam ederken donanım hatası olan şarj aletlerinizden para talep ediyorsunuz şirketin ticaret anlayışına bakın iPhone hayal kırıklığı olmuş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler