18 Ağustos 2018
#10799967

iPhone Onarım Yapılmıyor!

6S telefonumu ekran kararması yüzünden 3 kere servise vermeme rağmen Apple telefonda onarım yapmayarak ve değişim yapmayarak bana gönderdi. Sorunun olmadığını söyledi fakat sorun hala devam ediyor. 4 aydır bu telefonla uğraşıyorum müşteri memnuniyeti denen bir şey asla yok. Sadece insanları oyalıyorlar Apple müşteri hizmetleri ne kadar ilgilense de asla telefonun onarımı yapılmıyor ve arızayı bile bulamıyorlar.

Zeynep Zeynep 5.088 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Zeynep14 Eylül 2018

    Telefonumu 4 kez servise gönderdim ve sorunun olduğu gözle görülebilir bende bir kullanıcı olarak bu sorunu en iyi ben bilirim ama Apple hiçbir sorun yok deyip resmen dalga geçer gibi yazılım güncellemeleri yapıp geri gönderdi bu yazılım güncelleme işlemini kendimde yapabiliyorum bunun için Apple ihtiyacım yok çok ilgisizler sadece konuşuyorlar her şeyi lafta telefonu alana kadar her şey çok güzel ama sorun oldu mu bu telefon sanki başka bir markaymış gibi davranıyorlar Apple deyip iyi olduğunu düşünüyoruz ama bu sadece büyük bir yanılgı bu telefonu aldığıma çok pişmanım.

  • Zeynep11 Eylül 2018

    Telefonum arızalı ve Apple, teknik servisten Apple gönderme aşamasında bile oyalıyor zaten hatayı bile bulmaktan acizler telefonun Çin malından hiçbir farkı yok sadece ilgilenmiş gibi gözüküyorlar ama ortada asla bir sonuç göremiyorum insanların zamanından çalmakta en iyi marka.

Ziyaretçi Yorumları