iPhone Müşteri Memnuniyetsizliği

Umut Umut17 Şubat 14:34

16.02.2020 tarihi için birkaç gün önce Akasya Apple Store mağazasında onarım ile ilgili destek almak için randevu talebi oluşturdum ve günü zamanı geldiğinde randevuma giderek Apple Store asistanından yardım istedim fakat telefonumun Yurt dışından alındığı için hizmet veremeyeceklerini belirtti. Ben 4 yıl Londra'da yaşadım ve yaklaşık 8 yıldır Apple ürünleri kullanıyorum ve çevremdeki herkese de öneriyordum, fakat bugün bu güvendiğim markadan üzülerek belirtmek isterim ki müşteri memnuniyetini ikinci planda dahi tutmayan Apple Store türkiye kuralları ve çalışanları yüzünden soğumuş bulunmaktayım. (Londra'da yaşadığım zamanda İngiltere'de Apple Store mağazalarına ne zaman gittiysem fatura dahi sormadan öncelikli olarak sorunu çözmek için çalışan güler yüzlü, pratik, Apple Store asistanları ile iletişimde oldum. )  

Şu anda Londra'da yaşamadığım ve Arnavutluk'ta ikamet ettiğimi, bulunduğum yerde Apple Store olmaması nedeni ile ailemi ziyaret ettiğim bu kısa süre içerisinde İstanbul'da olmam vesilesi ile destek almak için geldiğimi ve müşteri memnuniyeti adına incelemelerini rica ettim... Kesin, sert ve itici bir yüz ifadesi ile müşteri iletişimi dahi düzgün olmayan bir personel tarafından reddedildim. Bir önceki dönemin en pahalı telefon modeli olan iPhone XS max 256gb telefonum şu an benim için bir çöp kadar değersiz ve tüm yan ürünleri kullanıyorum Airpods Apple watch, Apple gerçekten pişmanlıkmış! Teşekkürler Apple Store Türkiye (Akasya Apple Store) beni Android ürünlerine yönlendirdiğiniz için.

Dipnot : ( İtalya'ya yapmış olduğum kısa süreli iki günlük gezimde dahi hiçbir fatura ve belge istenmeden, randevu dahi almadan Apple asistanları tarafından Airpods ile yaşamış olduğum küçük bir sorun kendilerinin müşteri memnuniyeti politikası adına kısa sürede sonuca kavuştu)   

Cevaplar

profile-icon Umut 21 Şubat 15:20

Sanırım sikayetvar.com da yayınlananlar kendilerini hicde ilgilendirmiyor.

np_image2 Ekli Görsel Var
profile-icon Umut 21 Şubat 15:16

Apple Turkiye bir cevap vermekten dahi aciz, geri dönüş dahi sağlanmadı.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler