23 Kasım 2017

iPhone Mağduriyetin Böylesi !

20.09.2017 Çarşamba tarihinde iPhone 5S model cihazımı ekranındaki esneme durumundan dolayı Şişli/Mecidiyeköy Ofis İletişim merkezine teslim ettim. Fakat bana bir hafta on güne kadar teslim edileceğini, maksimum süre 21 iş gününe kadar onarım gerçekleşmezse yeni kapalı kutu cihaz teslim edeceklerini beyan ettiler. Bu süreç tam bir ay sürdü bana verdikleri sözleri yerine getirmedikleri gibi kendilerine iletişim numaralarından ulaşamadım ve bana o süreçte hiçbir şeklide geri dönüş yapılmadı. Bilgi aktarılmadı. Daha sonra beni Apple Destek olan üst kademeli departmanlara yönlendirdiler ve departmanların bana söyledikleri sözler hep aynı ve hiçbir şekilde memnun edemediler. Verilen sözler tutulmadı. Bana maksimum sürenin aksi durumlarla beraber üç hafta dediler fakat tam iki ay oldu. Artık avukatımla görüşürsünüz adalet sarayı mağduriyetimi çözer ve sosyal medya yoluylada herkese duyuracağım!

Sevgi 1.197 Okunma

Cevaplar

 • Sevgi11 Aralık 2017

  Cihazımın 3 ay boyunca hala teslim almış değilim ve sıkıldım bir an önce cihazımı almak istiyorum! Lütfen şu şikayetlerime mesajlarıma karşılık verin cihazımı istiyorum daha fazla beni bekletmeyin!

 • Sevgi06 Aralık 2017

  31.10.2017 Tarihinden bana verilen boş vaatlerde bulunan ve her seferinde bana geri dönüşüp yapmayıp bilgi aktarmadıkları ve ben mail veya dahili numaralarına ulaşamadığım için sürekli arayıp yeni birileriyle görüşme zorunluluğunda kaldım ve o tarihten bu tarihe dek görüştüğüm.

 • Sevgi30 Kasım 2017

  28.112017 tarihinde cihazımın teslim edileceğine dair mail geldi. Ve yine sözlerinde durmadılar ben hala bekliyorum. Çok bunaldım iki buçuk aydır gerçekten bu konudan dolayı yıprandım yeter artık.!

 • Sevgi30 Kasım 2017

  Cihazım hala gelmedi ve hala bekliyorum. Gerçekten ben her gün şikayet yazmaktan sıkıldım. Siz beni ve benim gibileri mağdur etmekten sıkılmadınız!

 • Sevgi28 Kasım 2017

  hala cihazım elime geçmedi yeter ama artık yeter gerçekten hepinizi, bENİMLE irtibata geçen departmanlardan müşteri temsilcilerine kadar iPhone' A kadar hepinizi şikayet edeceğim davacıyım hepinizden!

 • Sevgi24 Kasım 2017

  20.09.2017 Çarşamba tarihinde iPhone 5S model cihazımı ekranındaki esneme durumundan dolayı Şişli/Mecidiyeköy Ofis İletişim merkezine teslim ettim. Fakat bana bir hafta on güne kadar teslim edileceğini, maksimum süre 21 iş gününe kadar onarım gerçekleşmezse yeni kapalı kutu cihaz teslim edeceklerini beyan ettiler. Bu süreç tam bir ay sürdü bana verdikleri sözleri yerine getirmedikleri gibi kendilerine iletişim numaralarından ulaşamadım ve bana o süreçte hiçbir şeklide geri dönüş yapılmadı. Bilgi aktarılmadı. Daha sonra beni Apple Destek olan üst kademeli departmanlara yönlendirdiler ve departmanların bana söyledikleri sözler hep aynı ve hiçbir şekilde memnun edemediler. Verilen sözler tutulmadı. Bana maksimum sürenin aksi durumlarla beraber üç hafta dediler fakat tam iki ay oldu. Dava açacağım ve sosyal medya yoluylada herkese duyuracağım!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön