24 Ekim 2016 #6757645

iPhone Mağdur Ediyor

iPhone 6 ürünümün 22.10.2016'da 16:00 randevusu ile sorunlarını görüşmek üzere Akasya Alışveriş Merkezi Apple Store'a gittim. Benimle ilgilenen personele cihazdaki problemleri anlattım. Cihazımın ses kısma yerinden yamulma, donma, şarj almama problemi, ve pilim de aşırı bir sıkıntı var ve telefonumun şarjı çok hızlı bitmekte. Personeliniz incelenecek dedi. Cihazı aldı gitti. 10 dk sonra bu üründeki hasarlar garanti kapsamında değil diyerek geri geldi.Her şeye saçma sapan bahanelerle savuşturdular. Cihazımın şarj soket pininde problem yoktu ancak bunlar incelemeye alıyoruz diye içeri götürdükten sonra pininde yamulma oldu. Bunu benim yaptığımı söylediler. Halbuki böyle bir durum yok. Bu şekilde müşteri memnuniyeti olamaz koskoca Apple'dan böyle bir şey beklemezdim. Hemen çözüm bekliyorum Kaliforniya'da ki genel merkezinizle ve Tüketici Hakları Mahkemesi ile uğraştırmayın.

Sinan 931 Okunma

Cevaplar

  • Sinan04 Kasım 2016

    Hala tarafıma bir dönüş olmadı siz nasıl insanlarsınız ya bu kadar mı müşteri memnuniyetine bakış açınız yazıklar olsun cidden!

  • Sinan26 Ekim 2016

    İPhone 6 cihazımın 22.10.2016'da 16:00 randevusu ile sorunları için Akasya Alışveriş Merkezi Apple a gittim. Personele cihazdaki problemleri anlattım. Şarj almama problemi,donma, Cihazımın ses kısma yerinden yamulma, ve pilim de aşırı bir sıkıntı var ve telefonumun şarjı çok hızlı bitmekte. Personeliniz incelenecek dedi. Cihazı aldı gitti. 10 dk sonra bu üründeki hasarlar garanti kapsamında değil diyerek geri geldi. Her şeye saçma sapan bahanelerle savuşturdular. Cihazımın şarj soket pinin de problem yoktu ancak bunlar incelemeye alıyoruz diye içeri götürdükten sonra pilinde yamulma oldu. Bunu benim yaptığımı söylediler. Halbuki böyle bir durum yok. Bu şekilde müşteri memnuniyeti olamaz koskoca Apple'dan böyle bir şey beklemezdim. Hemen çözüm bekliyorum Kaliforniya'da ki genel merkezinize ve Tüketici Hakları Mahkemesi ile uğraştırmayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön