iPhone Kusurlu Mal Sattı

Ebru Ebru 2 ay önce

Yaklaşık 10 ay önce Media Markt'tan aldığım iPhone 7 Plus telefonumdan yaşadığım hoparlör sorunu için garantiye başvurdum. Telefonumdan yaptığım aramalarda sesim karşı tarafa gitmiyordu. Gönderdiğim yetkili servis mikrofon arızası diyerek telefonumu garantiye gönderdi. Ancak garantiden başka kişiler tarafından yetkisiz müdahale denilerek telefonum onarılmadan geri gönderildi.

Daha önce telefonumla ilgili hiçbir sorun yaşamadığım için hiçbir şekilde onarıma veya tamirata göndermemiştim yani telefonuma hiçbir şekilde başka kişiler tarafından müdahalede bulunulmadı. Telefonumu tekrar Media Markt'a götürdüm ve Apple'ın müşterileri bu şekilde zora soktuğunu söyleyerek telefonumu tekrar garantiye gönderdiler ancak telefonum oradan da başka kişiler tarafından yetkisiz müdahale denilerek geri gönderildi.

Telefonumu daha önce hiçbir yerde yaptırmadığım halde daha yeni aldığım sıfır cihazı onarmadan geri gönderdiler. Kusurlarını kabul etmeyerek telefonumu onarmadılar. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurarak bütün haklarımı savunacağım.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler