İPhone Kopyalanmış IMEI Sorunu!

Ramazan Ramazan30 Eylül 08:46

01.11.2017 yılında İzmir Kemalpaşa'da faaliyet gösteren  tekin ticaret'ten 6200 TL karşılığında alınan iPhone 8 256 GB hafızalı marka cihaz alınmıştır,  fatura başka birinin adına olmasına rağmen telefon 1 aylıkken den beri biz kullanmaktayız faturakutusu  bizdedir ve yaklaşık 2 ay önce cihazın IMEI kopyalanmıştır Apple gibi güvenliği en üst seviyede tutan bir firmanın cihazının IMEI nasıl kopyalanabiliyor.

Bu sorunla ilgili Apple aradık ancak sorun bizden kaynaklanmıyor dedi sorunu BTK çözebilir dedi BTK' yı aradık sorun bizden kaynaklanmıyor dedi Apple görüşün dedi. Tekrar aradık BTK' yı arayın dediler satın alınan firmayı aradık onlarda bizle alakalı değil dediler herkes bizi oyalıyor sorunumuzla ilgilenen yok.

 6200 TL vererek aldığımız cihazı kullanamıyoruz ayrıca açılsa bile sadece tek hatla kullanılabilir diyorlar ben tek hatla kullanmak istemiyorum mağduriyetimin giderilmesi için ya yeni cihaz istiyorum ya da ücret iadesi istiyorum sorumlular hakkında yasal işlem yapılması gerekiyorsa onunda yapılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 2Destekçi
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ömer 3 hafta önce  

    Merhaba, aynı soruna bugün ben de karşılaştım. Acaba nasıl bir yol izlediniz, çözüme kavuşturabildiniz mi?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler