İPhone Kendi Hataları Yüzünden Mağdurum

Beste Beste11 Ekim 08:26

Son güncellemenin zaten çok hatası vardı. İPhone 8 cihazımı 2 yıldır kullanıyorum hiçbir zaman kilitlemedim. Önce parmak izimi okumadı, sonra girdiğim şifrenin doğruluğundan eminim ama buna rağmen telefon kabul etmedi. 1 saate kadar kilitlendi. Yetkili servise gittim telefonum sıfırlandı. İCloud hesabımı stresten unutmuştum (bu kesinlikle benim hatam.). Şu an da Apple'a bu durumu bildirdim yanıt bekliyorum eğer IMEI kodumla iCloud ayrıştırılamazsa telefonum çöp oluyor. Airpodslarımı başka cihazda kullanırken de çok zorlanıyorum. Kesinlikle kalitesiyle mükemmel kulaklıklar ama telefonun ve kulaklığın bu kadar kapalı olması güvenlik adı altında böyle işlerimizi zorlaştırmaları çok anlamsız. IMEI kodu basit bir kod değil ya faturada ya kutuda olan bir kod telefonu ve kodu aynı anda kaybetmemiz mümkün değil. Telefonun IMEI koduna sahip birinden daha neyi gizleyip daha neden durumu zorlaştırıyorsunuz anlamış değilim.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Özo 11 Ekim 23:37  

  Hiçbir şey anlamadım ama güvenlik nedeniyle iCloud şifresini önüne gelene verilmiyor cihaz çalıntıda olabilir Faturanla git

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Beste 12 Ekim 09:16  

  Faturamla gittim. Mail de faturalı. Etkinleştirme kilidi bloke edilmeli. Ve şu an iTunes'a bağlanabiliyorum. Daha önce girdiğim şifre zaten doğruymuş. Ama neden kabul etmedi anlayamıyorum. Şu an Apple kimliğim bu yüzden devre dışı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler