iPhone Kapalı Kutu Cihaz Değişimi

Serhat Serhat15 Mayıs 00:16

2018 yılında Apple marka iPhone X aldım büyük heyecanla telefonumda yaşanan donma ve şebeke sorunundan dolayı servise verdim telefon için değişim kararı verildi cihazım değişti. Buraya kadar her şey güzel, neyse daha sonra 1.5 yıl boyunca bu telefonu kullandım herhangi bir sorun ve sıkıntıyla karşılaşmadım. 2020 ocak ayında telefonumun şebekesi bir anda gitti servise götürdüm anlamadığım bir sorundan dolayı genel merkezde bu cihazın 2. Kez değişimine karar verdi. Neyse bu cihazı aldım kulandım 2 ay sonra tekrar sıkıntı çıkmaya başladı. Ekranda donmalar ısınma dokunmatik çalışmıyor falan derken yine servise gittim. Bu sefer ekran değiştirip bana teslim ettiler, sonra telefonum geldi kullanmaya başladım telefon eskisinden daha çok ısınmaya başladı telefonla görüşürken bile ısınıyor, WhatsApp'a gir ısınıyor, o derece bir ara elimde patlayacak sandım o derece işindi ekranda uyarı geldi çok işindi diye servise götürdüm 1 hafta sonra 3. Kez yenisi ile değiştirdiler fakat 2 -3 gün sonra aynı sorun ısınma ve donma sorunu bu cihazda da olmaya başladı.

Bu sefer müşteri hizmetlerini aradım cihazı kapalı kutu başka bir model ile değiştireceklerini söylediler 2. Değişimden sonra 5 buçuk aylık bir sürede bu telefon bana hayatımı zehir etti resmen bu süreç içerinde rahat 2 -3 ayım serviste geçti. Her gün iş yerinden izin alıp servise gidiyordum hesap edin neyse değişim süreci başladı gider pusulası 10 gün sonra geldi. İmzalayıp gönderdim bir sonraki aşamaya geçtik bu en zor aşama dananın kuyruğunun koptuğu aşama diyebilirim. Bu sefer kullandığım telefonu TNT kargo benden alacak ama öncesinde bir randevu oluşturmam istendi. Oluşturdum pazartesi alırız dediler pazartesi oldu gelmedi yoğunluk var diye salı gününü bekledim yine gelmedi. Aradım acenteyi geleceğiz bekleyin dediler gelen olmadı. Ertesi hafta pazartesi oldu kuryeyi aradım abi saat akşam 5:30 da geleceğiz bekle bekledim kimse gelmedi. Aradım cevap veren yok neyse sonra salı oldu yine aradım beyefendi kusura bakmayın gelemedik isminiz neydi diye sordu? Söyledim bizden kaydınız yok müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturun hemen gelip alalım. Müşteri hizmetlerini aradım Apple bölümüne bağlıyor kimse açmıyor yaklaşık 2 gündür 5-6 saate yakın kesintisiz aradım açan yok. Telefon böyle elimde kaldı yaklaşık 12 gündür TNT kargonun gelmesini bekliyorum bu süreç beni çok yıprattığı için tüm Apple ürünlerimi satma kararı aldım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Mustafa 23 Mayıs 11:59  

  Kardeşim boş bir isyan olmuş seninki. Cihazının garantisi devam ediyor bekle az sabret TNT gelip yenisini yola çıkaracaklardır.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Serhat 23 Mayıs 16:41  

  TNT gelip cihazı ayın 13 ünde aldı cihaz hala Apple 10 günde ulaşmadı buna ne diyeceksin?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler