1 g
Yorum Yap
#11854693

iPhone Kalitesizliği!

21.03.2019 tarihinde kullanmakta bulunduğum iPhone X cep telefonumu düşürdüm ekranı kırıldı. 21.03.2019 tarihinde İzmir Başarı Elektronik'e cihazı götürerek ekranımın değiştirilmesini talep ettim. Başarı Elektronik bana 1.869 TL karşılığında ekranımı değiştirebileceklerini ilettiler, bende ödeme yapıp cihazımı teslim ettim. 3 gün sonra Başarı Elektronik beni arayarak +7.300 TL ödemem karşılığında telefonumu yenisi ile değiştireceklerini ifade ettiler. Bende kabul etmedim daha sonra Apple Türkiye'yi arayarak telefonda kıdemli müşteri temsilcisi olduğunu ifade eden O** P*** ile konu ile ilgili bilgilendirme yaptım.


Apple Türkiye'den O** P*** beni tekrar arayarak telefonuma yetkisiz müdahale olduğunu bu yüzden telefonumu tekrar tarafıma iade edeceklerini belirttiler. Hiçbir şekilde bana çözüm odaklı yaklaşmadılar. Cihazıma dışarıdan kesinlikle müdahale edilmemiştir.


Böylesine dünya markası bir firmanın bu şekilde tarafıma tutum sergilemesi utanç vericidir. Konu ile ilgili daha sonra defalarca aramama ulaşmak istememe rağmen hiçbir şekilde kendileri ile iletişim kuramadım.

Soner Soner 473 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler