sta-1-hoverYetersiz Çözüm

iPhone Kalitesizliği

Aleyna Aleyna2 ay önce

Sabah kalktığımda iPhone 8 Plus telefonumun arka camının çatladığını gördüm. Hiçbir şekilde bir darbe de yoktu. Daha sonra Zorlu Center Apple gittiğimde arka camın yedeği üretilmediği bu yüzden 3.800'e yeni telefonla değişim olabileceğini söyledi.

Telefonu 6000’e iki ay önce aldım ve hala taksit ödemekteyim. İki ay sonra durup dururken çatlayan arka camı için de 3800 dendi. İnsanları saf yerine koymaktır bu. Kaliteli diye Apple alıyoruz iki ay sonra çöp oluyor. Bu telefonu aldıktan 1 ay sonra da şarj aleti bozulmuştu durup dururken.

Madem camı bu kadar kalitesiz bu model üretmeyin. Yardımcı olunmasını bekliyorum yoksa şikayet edebileceğim her yere edeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aleyna 1 ay önce

Bu telefonu alalı 3 ay oldu. Telefonun ekranın sol üstünde küçük bir kararma belirdi. Durur dururken neden böyle bir sorun olduğunu anlamadım. Ama kararma gittikçe büyüyor. Bu sorunun benden kaynaklı olmadığı açıkça ortada. Durup dururken neden böyle bir sorun oldu anlayamadım. Umarım Apple bu sorunumla ilgilenir.

profile-icon Aleyna 2 ay önce

Apple asla müşterilerinin sorunlarıyla ilgilenmiyor. Cihazı Zorlu Apple’a götürdüğümde hiçbir şekilde ilgilenilmedi. Cihazın ısındığını söyledim fakat öyle bir sorun yok dendi. Daha iki aylık telefonun bir sürü sorunu çıktı. Telefonumun kırık olması ile ilgili şikayetimi Tüketici Hakları'na kadar ileteceğim. Sorunumla ilgilenilmediği takdirde şikayetlerimi ilerleteceğim

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler