sta-1-hoverYetersiz Çözüm

iPhone Isı Sorunu Ve Artarak Devam Eden Sorunlar

Ali Ali21 Aralık 2019 03:20

Isı sorunu o kadar bezdirdi ki anlatılmaz yaşanır denir ya o boyutta. Günde en az 1 veya daha fazla uyarısı alıyorum. Apple onarım merkezi backup ve update işlerini sağladığını sorunun görülmediğini iletiyor ama ben 60 günden fazladır Apple olay kimliği 100922791202 üzerinden defalarca aynı işlerimi sağladım. Defalarca sisteme yedekleme sağlamadan ve aktarmadan kurulum yaptım yok yok yok sorun devam ediyor. Rutin görüşme veya SMS atarken bile işi uyarısı alır duruma geldim. Mail içeriğinde de durumu defalarca belirttim ancak hala rutin kontroller gibi saçmalıkla karşı karşıya kalıyorum. Analiz verilerinde de bu durum çıkıyor ama ısrarla yalancıymışım gibi muamele görüyorum. Üzerime düşeni fazlası ile sağlıyorum her şeyi, her yolu, her söyleneni eksiksiz yaptım ama sorun devam ediyor. Ayrıca işi sorunundan sonra Face ID zor okuma, uyarı vermese de çok çok fazla cihazın insan tenini yakacak kadar ısınması vs... , kendi kendine titreşim durumuna alma, cebimi de bile cihazın alev alacak şekilde ısınması ve şarj dolu olmasına rağmen sıfırlanması, müzik dinlerken kulaklık üzerinden ve aynı anda hoparlör üzerinden de dışarıya sesin yansıması, WhatsApp, mesaj, Youtube.com gibi basit uygulamaların kullanım esnasında kendiliğinden arka plana atması veya kapanması, işi uyarısından sonra ekranda piksellenmeler, ölü noktalar, renklerin solması ve ekranın görülmeyecek şekilde simsiyah olması sorunları, işi sorunundan sonra ses açma ve kısma tuşlarının ara ara zamansızca tepki vermemesi, ara ara ''iPhone etkin değil'' uyarısının alınması (ancak iCloud yüklü ve giriş sağlanmış şifreleri doğru girilmiş olmasına rağmen hata veriyor, ses seviyesini son noktaya getirince cızırtılar, uğultular, gürültülerin oluşması, telefonla görüşmede seslerin bozularak görüşme sağlanan kişiye yansıması, pilin bir anda bitmesi, işi uyarısı sonrasında %20 de iken aniden %2-1 değerlerine düşmesi, ekran dokunması işi sorunları ile birlikte bozulmaların olması uygulama, oyun, mesaj açmak istendiğinde birkaç defa tıklamak suretiyle açılması veya hiç tepki vermemesi cihazın kitlenmesi, sim değişikliğinin operatör üzerinden 5. defa değişmesine rağmen, çekim alan sorunu, LTE geçiş sorunu veya hiç çekmeme sorunu, pil %25 de olmasına rağmen 10-15 sn... Sonra %2-1 civarına düşmesi,1. servise ve 2. servise gidişindeki arızaların artarak devam etmesi. Artık kesin çözüm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ali 02 Ocak 18:10

Merhaba, daha önce ki şikayetimde belirttiğim hiçbir konuya hiçbir yazıya bakmayan siz Apple-iPhone çalışanları. Bir cevap verin insan yerine koyun. Şikayetimi duyacak bir yetkili, bir süreç uzmanı. Bir Türkiye sorumlusun yok mu? Acil bir dönüş yapın. Apple Olay Kimliği: 100922791202. Ps: kaç aydır bu kimlik numarası ile aramışım, kaç aydır sorun çözümlenmiyor. Üstüne yalancı muamelesi görüyorum Bir bakın. ***Apple olay kimliğinde bütün bilgilerim irt, mail vs. Yer alıyor. Bir yetkili kesin çözüm sağlamak için dönüş yapsın artık! İyi Çalışmalar.

profile-icon Ali 02 Ocak 18:04

Formlar açıldı. Mailler atıldı. Yeni yıla girildi ama ben hala aynı sorunla uğraşıyorum. Size güvendiğim güne yazıklar olsun. Aylardır sorunu çözemediniz. Üstüne üstlük cihaz değişimi olarak mutabık kaldığım Kıdemli Sözde danışmanlarınız şimdi de ben size öyle bir şey söylemedim diyor. Biz saf mıyız paranoyak mıyız ya da sorunumuz yok ama sorunlu olsun diye mi zorluyoruz. Sorun Apple Analizlerinde çıkıyor. 3. Defa servise aynı sorunla gidiyor. Hala Apple onarım merkezi sorun yok diyor. Bu durumda siz bizi saf mı sanıyorsunuz? Cihaz değişimi noktasında Mutabık kaldığım İrem, yardımcı olmak istiyor. Lakin sizin Apple Care-Apple Onarım Merkezi her kimse saf yerine koyuyor hepimizi. Alt tarafı analizleri inceleyip doğru sorun var diyecek. Ki zaten analiz Raporlarında ısı sorunu görünüyor. Ne yani şimdi cihaz elimizde yüzümüzde mi patlaması lazım değiştirilmesi için? Değiştirin artık şu cihazı çocuk oyuncağı yaptınız. bir geri dönüş bile yapmazlar şimdi. 

profile-icon Ali 26 Aralık 2019 19:50

İnsan bir cevap yazar.  Üstüne üstlük applecare servis kontrol etmeden sorun yok test ok gibi bir şey söylüyorum. 2 saat kadar kısa sürede kontroller tamamlandı diyor. Böyle bir saçmalık tahammül edilemez. Biz doğru olmayanı mı söylüyoruz. Analizlerde ısı sorunu çıkmıyor mu? Çıkıyor bunu sizin kendi danışmanlarınız anlaşmalı servisleriniz söylüyor. Applecare servis nasıl oluyor da sorun yok diyebiliyorum? 2 saatte neyi ne kadar test ettiniz? Siz bizi saf mı sanıyorsunuz? Acilen cihazı doğru dürüst servis kontrolüne sokun ve ciddi bir çözüm sağlayın. Acil diyorum tabi ki takarsanız.!

profile-icon Ali 23 Aralık 2019 15:05

Hala değişim işlemi sağlanmıyor. Böyle bir saçmalık Suriye de yaşanmıyor. Yeter artık yeni cihaz gönderimi sağlayın sonra siz arızalı cihazla test mi yapıyorsunuz yoksa yazılım mı atıyorsunuz istediğinizi yapın ama bana yeni cihaz gönderin artık. Bütün Analiz testlerinden danışman arkadaşlar Isı sorunlarını görüyor ama hal hal hal değişim olmuyor. Ne yani illa telefon patlasın mı veya elimiz mi parçalansın hizmet anlayışınızı gerçekten anlamıyorum. Sıfır cihaz bekliyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler