iPhone İphone Kasanın Boya Atma Sorunu

Yunus Yunus12 Şubat 11:34

İPhone XS silver kullanıyorum. Daha telefon 15 günlük Media Markt'tan alınma ve iğne ucu kadar çok yakından bakmadıkça boya atması oldu aldığım gün ekranı 5d ile kaplat TİM bir de kaliteli silikon kılıfla kullanmaya başladım.

Anlamadığım bir tek şey bu iPhone modellerinde ne zaman kasa boya sorunu çözülecek müşteri hizmetleri zaten telefon başında Heykel gibi oturup cevapları sadece aynı şekilde maalesef kasa boya atmaları bizim garanti dışı kapsamındadır kullandığınız başka malzemeden üretilen kılıfla alakalıdır görüşme bitti bu kadar.

Şimdi ben müşteri hizmetlerinde seninle görüşünce bu ses kaydı yapılıp daha üstteki duran kişiler diyelim artık onlara bunlar bu görüşmeleri dinliyorlar değil mi? Peki Apple departman yetkililerine şu tüketicimiz şundan bundan şikayetçi deyip departman da ki kişide şikayetçi olan tüketicimize sadece Apple tarafından size dönüş yapılacaktır deyip başka bir şey söylemeyip konuyu kısadan attırıp olayı geçiştirmek mi sadece amaç bu mu?

Ben şahsen bu olayı yaşadım bana ne dönen var bir de kalkıyorsun. Konuyla alakalı dosya oluşturuyorsun. Neden zahmet ediyorsun kardeşim yapamayacağın bir şeyin dosyasını niye oluşturuyorsun ki?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler