İPhone İOS 14 Güncelleme!

Kübra Kübra21 Eylül 10:58

Telefonum iPhone 7 Plus daha alalı 1 sene oldu her şey çok güzeldi ta ki birkaç gün önce iOS 14 güncellemeyi yapana kadar. Güncellemeden sonra telefon tamamen değişti. Özellikle de kamera çözünürlüğü. Eski fotoğraflarla yeniler arasında dağlar kadar fark var. Ben telefonu kalitesi performansı için alıyorum. 1 sene sonra bu hale gelecekse neden aldım?

 Bu iPhone' un her zaman yaptığı bir şey. Eskiden iPhone 6 kullanırken de aynı problemi yaşadım. Yeni telefonları satmak için güncellemeyle eski telefonların performansını düşürüyorlar nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama güncellemeden sonra olan bu.

 Yazık o kadar para veriyorsunuz bir güncellemeyle her şeyi  mahvediyorlar, gideceğim garantiye vereceğim telefonu umarım problem düzelir. Böyle giderse yıllarca iPhone kullanan biri olarak artık iPhone tercih etmeyeceğim. Fotoğrafları da ekliyorum aradaki çözünürlük farkı bariz belli. Herkes bu sorundan şikayetçi. Koskoca Apple firmasının yaptığı şeye bakın ya.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Sıla 22 Eylül 11:59  

    Aynı durum bende de yaşandı kasim 2019 da 7 Plus almıştım daha 1 sene bile olmadı çok da memnundum ta ki güncelleme gelene kadar iphoneyi alma sebebim sadece kamerasıydı su an hiçbir anlamı kalmadı ne yapacağımı da bilmiyorum bundan sonra kullanmayac

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler