sta-1-hoverYetersiz Çözüm

iPhone İlgisiz Personel

Eser Eser17 Ocak 08:44

16 Ocak 2020 tarihinde telefonumda bir sorun yaşandı ve kilitlendi. Bu sorunu nasıl çözerim diye internet üzerinden en yakın neresi çözüm bulabilir diye araştırıp İzmir Balçova Agora AVM içerisinde Apple marka ürünlere hizmet veren bir firma olan Troy Apple mağazasına gittim sorunumu söyledim.

Çok basit bir işlem ile cihaz sıfırlanacak bunu biliyorum ama evde bilgisayarım olmadığı için yapamadım. Bir de küçük çocuğum var parasıyla yapar mısınız lütfen rica ederim diye belirttim. Ekmek param çünkü işim telefonla bana siz gidip yemek yiyin sizi arayacağız dediler bizde telefonu bırakıp çıktık. Aramadılar yarım saat bekledim. Sonra gittim normalde telefonumu bilgisayara bağladılar ama işlem yapmadılar. Yapıyormuş gibi yaptılar aramayınca gidip sordum telefonu kasada bırakmışlar gittiğimde işlem yapamadıklarını cihazımın kabul etmediğini söylediler peki tamam dedim o kadar yalvarmama rağmen beni çocuğumla o soğukta beklettiler keyfi bir şekilde ve yapmadılar.

Sonra komşumdan rica ederek aldığım diz ustu bilgisayar ile kendim uğraşıp yaptım yani Mac bilgisayarlar ile dolu firma bir telefonu sıfırlayamadı kendim yaparken onların işlem yapmadığını yapıyormuş gibi yaptıklarını fark ettim ve bu beni çok üzdü kamuya hizmet veren bir yer çocuklu mağdur bir kadına yardım etmemek için elinden geleni yaptı maalesef çok üzgünüm ve personel dalga geçti benimle resmen çocuk gibi kandıracaklarını düşündüler yani hizmet alamadım bu yüzden şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler