iPhone Hoparlör Tuşu Gri Aktif Değil

Özge Özge10 Şubat 10:09

Sitede birçok okuduğum şikayet gibi benim de güncelleme sonrası iPhone 7'de hoparlör tuşu gri sönük kaldı mikrofonlar çalışmıyor ne aramada sesim gidiyor ne karsı tarafın sesi geliyor. 

Aynı şekilde kıdemli departman y*** bey ile yaptığım 1.5 saatlik görüşme sonrası telefonu sıfırladık iTunes üzerinden denedik her şeyi yaptık ancak şuan sitede gördüğüm yanıtlar gibi bana da servise gitmem gerektiği söylendi. Mesleğim gereği telefonla sürekli konuşmam gereken bir ortam içindeyim ve Apple tarafından sadece 'güncelleme açığı' nedeniyle mağdur ediliyorum. 

Yıllardır iPhone kullanıcısıyım ancak şu an Apple Watch series 5 bluetooth bağlantısı dışında telefonumla arama yapamıyor yanıt veremiyorum. Apple bana da yeni bir telefonu 3000 TL karşılığında alabilirsiniz çözüm önerisi yerine suçumuzun olmadığı bu durumdaki mağduriyetimizi çözmesini bekliyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Serhat 11 Şubat 15:18  

    merhaba aynı problemi ben de yaşıyorum ve ben de aynı cevabı aldım. Başka bir yöntem deneyerek başarılı olursanız ve bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim. Ben de ana merkeze şikayette bulunacağım ücretsiz değişim için gelişmelerden haberdar ederim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler