İPhone Hiçbir Telefonunun Arkasında Durmuyor!

Özge Özge11 Aralık 2019 08:26

19 Kasım'da Vatan Bilgisayar'dan aldığım iPhone 8 Plus telefonumun birkaç gün sonra portre mod çalışmadığını fark ettim aradığımda hatanın yazılımsal olduğunu ve Troy mağazasına götürmem söyledin 10 gün kalması gerektiğini öğrendiğimde direk 29 Kasım tarihinde Zorlu Center götürdüm telefonumun donanımdan sıkıntısı olduğunu Gebze’ye göndermeleri gerektiğini iletip telefonumu aldılar 4 Aralık tarihinde bir mail geldi “teknisyenlerimiz telefonunuzu inceledi.

Telefonunuzun onarımının yeni bir ürünle değiştirilmesinden daha pahalıya mal olacağını bildirdiler. Bu sorun ürünün durumundan veya ürünün üzerinde yapılan yetkisiz değişikliklerden kaynaklanıyor.

Böyle bir durumla karşılaştığınız için üzgünüz “ deyip 1 haftalık telefonum için bana dört bin küsur liralık maliyet çıkardılar o parayı ödeyecek olsam bu telefonu neren alayım zaten. Hala telefonum gelmedi ve en kısa zamanda Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayette bulunacağım böyle bir sıkıntı olamaz insanları mağdur etmekten ne anlıyorsun Apple!

Onca para verip sise güvenip telefon alıyoruz gördüğümüz muameleye bakın yazıklar olsun!

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler