11 Aralık 2019
#13189757

iPhone Güvenilmez Marka

Vatan Bilgisayar'dan iPhone se telefon aldım. Bir süre kullandıktan sonra telefonun içinden ses gelmeye başladı. Telefonun ekranı donmaya ve konuşmalarımda karşı tarafa ses gitmeme gibi sorunlar yaşadım. Bunun üzerine telefonu aldığım Vatan Bilgisayar'a götürdüm. Vatan Bilgisayar telefonu servise gönderdi. Garanti kapsamında ekran camı değişmiş olarak geri geldi. Vatan bilgisayarda telefonu tarafıma teslim etmeden önce kontrol ettiğimde içinden gelen ses hala devam ediyordu. Bu nedenle ürün tarafıma teslim edilmeden tekrar servise gönderildi. İki hafta sonra Vatan Bilgisayar'a ürün teslim almak için gittiğimde aynı sorun devam ettiğini görünce ürün tekrar teslim almadım ve servise tekrar gönderildi. Bu üçüncü servise gitti. Aynı sorundan dolayı 3 defa servise gitti ve hala çözüm bulunmadı. Bu nedenle telefonun para iadesini, ya da sıfırı ile değiştirilmesini istiyorum.

Erhan Erhan 678 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erhan26 Aralık 2019

    Bu kadar kötü bir firma olamaz 60 günün sonunda telefondan gelen sesi tespit ettiler ama gelen ses normal diye değişimi kabul etmediler. Tüketici Hakem Heyetine müracaat edeceği. Güvenilir diye bildiğimiz firma sorumsuz çıktı. Ürünlerinin arkasında duramayacak kadar küçüldüler.

  • Erhan16 Aralık 2019

    Cevap dahi verilmedi. Telefon şu an serviste ve elime ulaşır ulaşmaz, 1 ay içinde aynı arızalardan dolayı 3 defa servise giden telefon için yasal süreci başlatacağım

Ziyaretçi Yorumları