sta-1-hoverYetersiz Çözüm

iPhone Gerçekleri Saklıyor! Raporlarına Asla Gerçekleri Yansıtmıyor!

Sema Sema18 Ekim 18:06

Teknosa'dan aldığım iPhone 7 Plus üç ay içinde hiçbir şey olmadan kapandı. Bende Apple teknik servisine yolladım oradan da Apple onarım merkezine gitti. Telefona yetkisiz müdahale var dediler ben ise telefonun daha üç aylık bir telefon olduğunu 2 yıl garantisinin olduğunu böyle bir durumda müdahale yaptırmanın saflık olacağını ve asla böyle bir şey yaptırmadığımı söyledim. 

Uzun konuşmalar sonrasında bana aslında telefonumun anakartının Apple'ın hiç kullanmadığı bir ana kart olduğunu ve bunun satıştan aldığım yerden bu şekilde geldiğini söylediler bunu rapora dökmelerini istediğimde ise böyle bir şeyin mümkün olmadığını sadece benim samimiyetime güvenerek bu bilgiyi bana verdiklerini söylediler. Ses kayıtlarını istediğimde ise ancak mahkeme yolu ile alabilirsiniz dediler başka bir görüşmede başka bir yetkiliye bu durumu anlattığımda ise bana asla böyle bir bilginin verilmeyeceğini söyledi bende ses kayıtlarını dinlemesini istediğimde dinleyip size geri dönüş yapacağım dedi ve dinleyip geldiğinde benim haklı olduğumu telefonu eğer İzmir'de ki teknik servislerine yollarsam bana raporu yazacaklarını o söylediler bende inanarak yolladım fakat sadece beni oyaladılar. Bu şekilde güvenerek ve inanarak almıştım fakat asla ve asla öyle olmadığını gördüm!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Recep 19 Ekim 12:59  

    Bende de aynı sema hanım. Bana diyorlar ki ana kart farklı ama rapor vermiyorlar. Ben nasıl hak savunacağım. Hep biz mağdur oluyoruz gerçekten.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler