31 Ekim 2016 #6803218

iPhone Değişim Sırasında Cihazın Ekranı Kırıldı Diye Değişimi İptal Etti

352***800 seri numaralı iPhone 6 plus cihazım 2 kez ekran ve 4 kez değişimden sonra kutulu değişimi için Apple yetkilileriyle görüştüm, kabul edildi. Servise gidip ekranı sorunludur, değişebilir raporu aldım ve onaylandı. Sonra ise kazara telefonu yere düşürdüm ve ekranı çatladı. Kendilerine son derece dürüst davranıp cihazımın ekranın çatladığını mail yoluyla ilettim. Hemen kutulu değişim iptal edildi.


Tarafıma ekranı değiştir öyle gel bilgisi iletildi. Bana telefonu kullanmayın bilgisi en başından beri iletilmedi. Eski cihazı evden yeni cihazı eve teslim ediyorlarmış o da ayrı bir sıkıntı tabi. Şimdi soruyorum sizlere: zaten ekran sorunu olan bir cihazı ekranı kırıldı diye beni bu şekilde mağdur etmeleri ne kadar doğru? 7 kez serviste cihaz ve ekran değişimi ne demek? Madem hatanızı kabul ediyordunuz, benim de mağduriyetimi giderin.

Cihat 5.156 Okunma

Cevaplar

  • Cihat29 Ekim 2016

    35***00 seri numaralı iPhone 6 plus cihazım 2 kez ekran ve 4 kez değişimden sonra kutulu değişimi için Apple yetkilileriyle görüştüm kabul edildi servise gidip ekranı sorunludur değişebilir raporu aldım ve onaylandı, sonra ise kazara telefonu yere düşürdüm ve ekranı çatladı, kendilerine son derece dürüst davranıp cihaZımın ekranın çatladığını mail yoluyla ilettim hemen kutulu değişim iptal edildi. Ve tarafıma ekranı değiştir öyle gel bilgisi iletildi. Bana telefonu kullanmayın bilgisi başından beri iletilmedi. Eski cihazı evden yeni cihazı eve teslim ediyorlarmış o da ayrı bi sıkıntı tabi Şimdi soruyorum sizlere zaten ekran sorunu olan bir cihazı ekranı kırıldı diye beni bu şekilde mağdur etmeleri ne kadar doğru? 7 kez serviste cihaz ve ekran değişimi ne demek, madem hatanızı kabul ediyordunuz benim de mağduriiyetimi giderin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön