31 Ekim 2016 #6809776

iPhone Bozuk Telefona Sağlam Denmesi

iPhone 6 kullanıcısıyım 1 yıl oldu kullanmaya başlayalı telefonumda sorun var yüzde 30'da kapanıyor şarj yok diye şarja taktığımda %30 dan devam ediyor ve o yüzdeye indiğinde kapanıyordu Zorlu AVM'ye göstermem gerektiği söyledi 1 hafta randevu almak için uğraştım aldım o gün izin aldım çalıştığım yerden gittim benimle 5 dk ilgilendi telefonunuzda sorun yok deyip telefonu sıfırladı ve beni gönderdi daha sonra o işlemden sonra daha kötü oldu %50 %60 gibi ara ara kapanmaya başladı ben sıkıldım artık 3 bin TL satmasını biliyorsanız arkasında durun powerbankla dolaşmak istemiyorum Apple arıyorum sorun var diyor gidiyorum sorun yok diyorlar 5 dk baktılar sadece sıfırladılar izinimi de hiç ettiler koskoca Apple bu mu 3 bin TL veriyoruz aldığımız hizmete bak!

Abdullah 1.634 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah17 Kasım 2016

    2015 de iPhone 6 aldım Hale'n garantisi devam etmekte ancak şu anda batarya 40'ları gösterdiği vakit telefon birdenbire kapanmakta, şarja takınca açılmakta ve yine şarj olduğundan daha çok bile görülmekte. Durumun giderilmesi ile ilgili olarak tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

  • Abdullah28 Ekim 2016

    Şu telefonu yapın ya da yenisini verin tam Lazım olurken alıyorum bir bakıyorum kapanmış götürüyorum zorlu ya sorun yok diyip gönderiyorlar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön