Toplam çözüm sayısı
..
iPhone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Miray'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
  • profile
2 Destekçi

İPhone Ben Hayatımda Bu Kadar Rezil Olduğumu Hatırlamıyorum

2.467görüntüleme
Miray
Miray 17 Ocak 20:22

Yaklaşık 3 ay önce Vatan Bilgisayar ® 'dan iPhone 11 64 GB telefon almıştım 2 hafta sonra telefonun ses kısma tuşu çalışmıyordu sonra kendi kendine düzeldi ben de umursamadım. Tekrar aynı hata devam edince Apple ®' İn kendi servisi olan İzmir Alsancak'ta bulunan Egemek ®'e götürüp sıkıntımı ilettim. 

Bir hafta sonra telefonum için yetkisiz müdahale kaynaklı iade olacağı söylendi. Zaten telefonu alalı 2 ay olmuş ben neden gidip 8 bin tl verdiğim ürünün garantisi devam ederken telefonu açtırayım? Ya da yetkisiz müdahale denecek kadar yerden yere çarpayım, gözüm gibi bakıyordum ona. Telefonu gidip teslim aldım ayrıca tamir edilmediği halde sıfırlanmış boşu boşuna yedeklerim de gitti madem tamir etmiyorsunuz sıfırlamayın!  

Telefonu elime alıp açtım ve 1 dakika bile geçmeden Apple logosu çıktı telefon yeniden başladı bu hata benim telefonumda yoktu sadece ses kısma tuşu çalışmıyordu. Hatta telefonun ayarlarında analiz ve iyileştirmeler kısmında hata tarihi ve saatleri de mevcut telefonu Egemek ten alınca bu sorun çıktı! Panic. Full hatası yaklaşık 50 tane mevcut telefonda şu an. 

Egemek 'ı arayıp bu durumu izah ettim fakat dalga geçer gibi Apple ile görüşmeniz gerek dedi ben de Apple ı aradım onlar da Egemek le görüşmeniz gerekli dedi sürekli birbirlerine top attılar ama şu an ben mağdurum telefon bana ben telefona bakıyorum açamıyorum bile bozuk olmayan telefonumu bozdular üstüne ücret talep ediyorlar garanti kapsamından bile çıkarmışlar.

 Apple' ı arıyorum kıdemli departmana bağlıyorlar, sürekli dosya açılıp randevu ile daha sonra aranıyorum ama sonuç aynı bu telefon bozukken daha da bozulup bana gönderiliyor ben hayatımda bu denli mağdur olduğumu hatırlamıyorum 8 bin tl ödüyorum gördüğüm hizmete bak.

 Panic Full hatasını da bana yüklerlerse hiç şaşırmam normalde bu hata ile karşılaşan Apple kullanıcılarına cihaz değişimi yapılıyor. Yazıklar olsun yıl 2021 benim gördüğüm muamele bu.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler