16 Aralık 2019
#13221092

iPhone Arızalı Pili Değişimi Yapmıyor?

iPhone 6 32 GB telefonumu 22 Kasım tarihinde pil seviyesinde ani düşüşler olması ve çabuk bitmesi sebebi ile İzmir egemek servise bıraktım. Telefonumu onarım merkezine gönderdiler.


Pil ile ilgili herhangi bir sorun görmedikleri için telefonumu geri gönderdiler. Ama sonuç aynı. Geri sayım sayar gibi pil yüzdesi tıkır tıkır azalıyor. 3dk içinde hangi iPhone pil yüzdesi yüzde 87den 53e düşer? 15dk kullanımda yüzde 60 pil yüzdesi azaldı.


Şikayetim bu iken sorun yok dediler, yüklenen programdan dediler. Ama alakası yokmuş. Ne yedek yükledim. Ne de program.

Şerif Şerif 2.623 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Şerif24 Aralık 2019

    Hala ciddiye alan yok. Süper müşteri memnuniyeti... Yazık

  • Şerif23 Aralık 2019

    Telefonumda hızlı batarya düşüşü sebebi ile 1 aydır servislerle uğraşıyorum. Müşteri temsilcisi ve servis yetkilileri mükemmel bir şekilde yardımcı olacaklarmış gibi davranıyorlar ama sonuç hüsran. Sorun ile ilgili videolar vs... Gönderiyorum, kıdemli birim yetkilisi haklısınız diyor, servis başka. Sorunu kullanıcıya yüklüyorlar. Pil zamanla kullanıma bağlı olarak deforme olduğunu söyleyip duruyorlar. İlk aldığım aylarda sorun vardı. Telefonu kıyıp da gönderemedim servise. Sorunum hala devam ediyor. Hakkımı yedirmeyeceğiz. Cihaza bağlayıp da test etmekle sorun görünmüyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler