11 Kasım
#12940712

iPhone Ana Karta İşlem Yapılmış, 2. El Telefon Sattı

iPhone 7 Plus telefonum 9 ay sonra hiçbir sorun, düşme vesaire olmadan bir anda kapanıyor 14 Eylül 2019'da garantiye gönderiyorum. Garantiden hiçbir işlem yapılmadan geri geliyor. Daha önce telefona yetkisiz birinin müdahalesiyle ana kartta işlem yapıldığı için garanti kapsamında çıktığı söyleniyor bu durumu Vatan'a bildiriyorum ve hiçbir şekilde ilgilenilmiyor! Bu durumda biz bir şey yapamayız deniliyor.


Ben hiçbir şekilde telefonum tamir ettirmedim içini açtırmadım yani bana satılmadan önce telefon açılmış. Tebrikler daha önce açılmış bir telefon sattınız! Bu durum karşısında Kdz Ereğli şubesinin yönetici bana hiçbir şey yapamayız siz gidin Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurun diyor ah çok yardımcı oldu bilmiyordum sanki!


Zaten hiçbir sekide benimle ilgilenmedi ben defalarca aradım gittin bana iPhone bize görüntüleri veremiyor biz böyle durumlarda bir şey yapmıyoruz siz gidin Tüketici Heyeti'ne başvurunu kararı onlar versin diyor bu para kimden çıkacak diyorum vatandan çıkacak diyor e o zaman al işte bana kusurlu ürün sattın iademi yap kabul et diyorum kusura bakmayın diyor. Vatan firması ürünü satana kadar konuşup sonrasında hadi eyvallah bizi ilgilendirmez gerisi diyen bir firmadır. Firmanız pişmanlıktır!

Cansel Cansel 1.432 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları