Toplam çözüm sayısı
..
iPhone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

iPhone %99 Pil Oranına Sahip Telefonun Kapanması

6.134görüntüleme
Mustafa
Mustafa 13 Ocak 15:14
iPhone %99 Pil Oranına Sahip Telefonun Kapanması

iPhone 7 Plus Telefonumu 2020 Haziran ayında Vatan firmasından aldım. 2021 Ocak ayında pil durumu %99 a düştü ve telefonum pil oranı %99 a düştüğünden beri sürekli %20 şarj oranından sonra deli gibi tüketiyor ve sürekli kendi kendine o pil seviyelerindeyken kapanıyor. Telefonu fabrika ® ayarlarına da sıfırladım sonuç hala aynı. Çok uzun zamandır direkli iPhone kullanıyorum ama bu kadar sevdiğim bir markanın telefonunun bu şekilde sürekli mağduriyet yaşatması artık kafamda soru işaretleri bırakmaya başladı.

Resimdeki veriyi göreceksiniz zaten saat 00.30 gibi yatıyorum. Telefonu baş ucuma koyuyorum sabah bir kalkıyorum telefon kapanmış ve içinde daha %25 küsurlarda şarj varken koyuyorum telefonu yanıma. İOS versiyon güncelleme geldikçe telefonları çöp mü yapıyorsunuz ne yapıyorsunuz anlamadım ki.

Mustafa
Mustafa19 Ocak 08:56

Halen tarafıma bir dönüş yapılmadı. Global bir firmanın şikayet kayıtlarına bu şekilde dönüş yapmaması çok rahatsız edici bir durum her şey ürünü piyasaya sürene kadar mi? Ürünün arkasında neden durulmuyor?

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Karaca
Karaca4 gün önce
 

Gördüğüm kadarı ile pek bir şey değişmemiş. Aynı durum bende de geçerli.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler