iPhone 7 Şarj %40'dan 1'e İnme, Donma Ve Kapanma Sorunları

Berivan Berivan11 Şubat 19:56

Vatan Bilgisayar Antalya Lara şubesinden iPhone 7/32 GB telefon aldım. 1 Buçuk yıl sonlara telefonun şarjı %40 iken birden %1 inmeye başladı. Tabi bundan önce de çok çabuk şarjı bitiyordu. Arama yaparken kapanıyordu donma vs. Mevcut. 1 hafta önce Vatan Bilgisayar Konyaaltı şubesine garanti kapsamında telefonumu teslim ettim.

Bugün gelen mesajda kullanıcı hatası 220 TL karşılığında telefonun yapılacağı belirtildi. Telefonun şarjının günü çıkarmamasına rağmen günde sadece 1 kere şarj ettim telefonun şarjı bitmeden ve dolmadan şarjdan çıkarmama rağmen kullanıcı hatası deniliyor. Benimle aynı model kullanan ve benden 1 sene önce alan arkadaşımın pil sağlığı %80 iken benimki %76'ydi. Sırf para karşılığında yapmak için kullanıcı hatası deniliyor AMA ben böyle bir şeyi kabul etmiyorum.

Telefonda kendilerine de belirttim. Garantisi bile daha bitmeden şarj sorunu sıkıntısını dahi karşılayamayan bir Apple servisi var ne yazık ki. Şarjı donmayı de ısınmayı kapsamıyorsa bu servis neyi karşılıyor ve neden 2 yıl garanti yapıyor? Apple'dan ve vatan bilgisayar'dan şikayetçiyim. Her şey telefonu alana kadarmış sonrasında bizi ilgilendirmez tavrındalar.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler