sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İPhone 7 Plus Kamera Sorunu!

Merve Merve30 Haziran 2019 12:29

İPhone 7 Plus marka telefonum ne hikmetse garantisi bittikten 2 ay sonra bir anda kamera problemi vermeye başladı. Arka kamera ve flaş çalışmıyor. Netflix uygulamasında aboneliğim var, eşim kullanabiliyor ben video içeriklerini oynatamıyorum. Nereden yardım alacağımı da bilmiyorum çünkü online destek almaya çalıştığımda bunun da sadece garanti kapsamında olduğunu öğrendim. Apple Destek Web sitesinde yazılımsal sorunlar için herhangi bir ücretlendirilme belirtilmemiş.

Apple müşteri hizmetlerini aradım, 5 dakika. Beklemeye alındım, aramam cevaplanmadı. Ben herhangi bir tamirciye 4 bin TL para ödediğim telefonumu emanet etmek istemiyorum, kimsenin de etmek isteyeceğini zannetmem. Aynı paraya 2 telefon alabilirdim, ama Apple güvenilirdir sorun çıkarsa halledilir dediler, ben de inandım.

Her güncelleme sonrası telefon biraz daha doluyor, pil değiştirmek isteseniz garanti kapsamında bile şu an 319 TL, ücret ödeyerek aldığım uygulamaları bile şu an kullanamayacağım. O kadar temiz kullandım ki hala arkasında ilk geldiği zamanki kaplaması duruyordu, bugün çıkardım belki ısınıyordur diye. Şu an aynı telefon 5.999 liralardan başlıyor. Mağdurum, Apple'ın da güvenilirliğine inanmıyorum artık!

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler