iPhone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

iPhone 7 Plus Akıllı Telefon Şikayeti

2.420görüntüleme
Abdulselam
Abdulselam 14 Kasım 2020 15:25

12/11/2019 tarihinde Vatan Bilgisayar ®'dan kredi çeker çok önerilen Apple ® 7 Plus Akıllı telefon aldım. Aldığım gün den bugünü şebeke sorunu ve görüntülü konuşmada hep sorun yaşıyordum karşı taraf devamsesin gelmiyor telefon çekmiyor demeye başladılar bende daha önceleri kullandığım hattan olduğunu düşündüm ve hat değiştirdim ama şebeke sıkıntısı ve görüntülü konuşma bir türlü çözülmedi. 

Ben de aldığım Apple 7 Plus Akıllı telefonumu Vatan Bilgisayar'a onarılması için verdim. 20 günü yakın bekledikten sonra konu ile alakasız onarım yapıp şebeke ile sorun bile yazmamışlardı sinirlendim. Telefona hiçbir şey yapmadan bana geri gönderdiler. Aynı şekilde şebeke sorunu yaşamaya devam ettim. 

Sonra çözerse Genpa ® çözer dediler bende Genpa'ya götürdüm. 6/11/2020 tarihinde 7/11/2020 mesaj attım telefon da herhangi bir sorun olmadığını söylediler. Ama sorunum devam ediyor kalite diye 4.400 TL aldığım telefon hiçbir şeye yaramadı Genpa'ya değişim talebinde bulundum o da işe yaramadım o kadar para veriyoruz. İyi bir telefon alalım diye o da bozuk çıkıyor. Değişim istediğimize de telefonu onarmadan geri gönderiyorlar. Bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz. Telefonumun değişmesini istiyorum. Teşekkür ederim. Kolay gelsin ®

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler