15 Kasım 2018
#11150454

İPhone 7 Pişmanlıktır!

İPhone 7 rose Gold 32 GB kullanıcısıyım. Vatan Bilgisayar'dan Ocak 2018 'de aldım ama aldığıma o kadar pişmanım ki. Aldığım günden beri servislerde sürünüyorum sanırsın ikinci el telefon! Telefonda yok yok ama tabi ki sorun olarak yok, yok!


Isınma özelliği arka kamera kararma özelliği ekranın durup dururken gitme özelliği olsun, efendime söyleyeyim soğuk havalarda donma klişesi olsun, şarjın durup dururken azalması olsun. Yani kim istemez değil mi bu özelliklere sahip bir telefon sevgili Apple ya. Bir de işin komik tarafı benim telefonumun sorunlu olduğu belli ama yine de Apple destekle konuşup para iadesi için çözüm aradığımda mümkün değil deyip telefonu servise bırakmamı söylemesi gerçekten beni güldürdü.


5 Kasım günü servise verdiğim telefonum hala serviste arızalı parçası varmış bekleniyormuş falan bu telefon servisten mi çıkıyor da arızalanacak telefonu değiştirip duruyorsunuz. Kaçıncı 0 telefon bu Apple bey, aynı modelin 0 ile değiştirmek yerine paramı versenize ne uğraştırıyorsunuz. Anlamıyorum ki hayır telefon iyi diye veriyoruz, 3 4 bin TL para ama telefondan sıkıntı akıyor resmen ve ona rağmen ne idare etmelik bir telefon veriyorsunuz, kabahatiniz için ne paramızı veriyorsunuz servis servis gezmeye mecbur muyum ben. Aldığımdan beri geziyorum servis servis. Garantisi bitince ben bir de para mı ödeyeceğim servislere anlamadım ki.


Gerçekten gördüğüm en kalitesiz telefon iPhone 7 bence, tüm iPhone'lar yakınımda almak isteyen herkes benim yaşadığım sorunları görünce vazgeçti. Bence büyük bir Zafer bu Apple bey ve bende bir karara vardım sizinle bir şey çözülmüyor, Tüketici Hakları Mahkemesi'ne elimde ki belgelerle gitmeye karar verdim. Para iadesi için sürekli servise gitmekten iyidir bence ve iPhone 7 gerçekten pişmanlıktır. Belgeleri yüklemek isterdim ama malum bir telefonum yok!

Melike Melike 1.176 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Melike18 Kasım 2018

    Serviste olan telefonum iPhone 7 ile ilgili aldığım haber beni delirtti telefonumun sorunu çözülüp gelecek diye gün sayarken servisten arayıp telefonunuz da daha önceden izinsiz parça değişikliği yapılmış o yüzden müdahale etmedik nasıl bıraktıysanız öyle alacaksınız dendi. Bu nasıl bir saçmalık anlamış değilim telefonu servise bıraktım ertesi gün mesaj geldi arızalı parça tespit edilmiştir ve parça siparişi verilmiştir beklemedeyiz diye sonra sen haftalar sonra arayıp bu saçmalıktan bahset gerçekten böyle nereye varılmaya çalışıyor anlamış değilim telefon zaten garantili neden para verip dışarıda böyle bir şey yapayım ki ekran dışında geri kalan her şey garanti kapsamında ve söyle bir şey var ben bu telefonu sizden arıza sonucu değişimle aldım yani sorun serviste telefon değiştirip verdiğiniz telefon saçmalamayı ve mağdur etmeyi kesin yeter! ! !

Ziyaretçi Yorumları