08 Kasım
#12928683

iPhone 7 İos 13.2.2 Kasma Donma Sorunu

Telefonum iPhone 7 yaklaşık telefonumu 6 ay önce aldım her şey çok güzelken iOS 13 güncellemesinin her sürümünü yükledim tuş açtığımda geçişler mesaj yazarken klavye de kasmalar resmen telefondan soğumuş durumdayım İrlanda'da mühendislere yönlendirdiler çözüm bulunamadı servise gönderdim alakasız bir şekilde ekran değişimi yapıldı.


Servisle görüşüp kasma sorununu ekranın geçirip geçirmeyeceğini sordum azarlanır gibi cevaplar aldım. Bu kadar senedir Android kullanıcısıyım Apple Apple övdüler aldım 6 ay içerisinde pişman oldum. Sorunuma 2 aydır çözüm bulunamıyor. Cihaz hatalıysa artık mühendisler servis deneme yanılma yapmasın cihazıma değiştirsinler kurtulayım değiştirmiyorsalar da bir sorun yok diye bu kaynaklanan sorunu düzeltsinler. Başka telefonla videosunu çektim 2 kere LOG aldılar günlük tuttular cihazımda sorunu görüyorlar kabul ediyorlar olduğunu fakat çözüm üretmiyorlar Apple pişmanlıktır.


Kesinlikle kalitesi eskiden varmış şimdi müşteri memnuniyeti sıfır Apple kullanan tüm arkadaşlarım andoride geçiyorlardı bende Apple diye övünüp 6 ay önce aldım. Kesinlikle almamak gerekiyormuş burada cihazın nasıl kastığının görsellerini de yükledim biz gibi bazı kişiler gibi keyfi garantiye gönderelim sıfır cihaz gelsin daha değerli paralara satalım derdinde değiliz sorunun düzelmesi taraftarıyız ve 2 aydır uğraşmama rağmen boş boş boş.

Can Can 1.543 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları