İPhone 7 Arka Kamera Ve Mikrofon Hışırtı Sorunu!

Akin Akin9 ay önce

Mart ayından beri süre gelen bu sorunla cihazım 3 sefer garantiye gitti. Her seferinde de sanki sorun ön panelde gibi ekran değişti. Kayseri Zentech bayiisine götürdüğümde sorunu açık ve net gösterdim, ekran değişti. Daha sonra yaklaşık 8 kıdemli danışman ile konuştum. Konu Apple İrlanda mühendislerine kadar gitti. Dedikleri şey: donanımsal sorun. Vallahi helal olsun ya biz bilmiyorduk donanımsal sorun olduğunu. Neyse tekrar onarıma girmesine istediler yine götürdüm.

Bu seferde Apple Onarım Merkezinde ekran değişip gelmiş. Sorun hala devam ediyordu. Tekrar iletişim kurdum bu seferde onarım olmadan servis raporu isteyin telefona işlem yapalım dediler. Bugün götürdüm dedim böyle böyle kıdemliler servis raporu istiyor. Hala telefonun dosyasının sonuçlanmasını bekliyoruz. Böyle kalitesiz bir servis anlayışı yok. Her seferinde de yazılımsal ve donanımsal testleri geçmiştir diyor ama asla çözülmüyor.

Videoyu izlerken sanki biri klavyeye vurur gibi hışırdama ve cızırdama geliyor. Tüketici Hakem Heyeti son çarem olacak artık.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler