Toplam çözüm sayısı
..
iPhone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Halil'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

İPhone 5S Yazılım Sonrası Mağduriyet

1.962görüntüleme
Halil
Halil 26 Ağustos 2019 16:49
İPhone 5S Yazılım Sonrası Mağduriyet

Yaklaşık 10 gün önce iPhone 5S 12.4 yazılım geldi, telefonum gayet güzel çalışırken "güncelleme yapılıyor" uyarısın aldı ve daha sonra ise hücresel bilgisi alınamadı deyip iTunes bağlayıp güncellemenin dedi ve tüm aşamalardan sonra telefon fotoğraftaki gibi kilitli kaldı sonrasında Apple ® destek telefon servise yönlendirdi şimdi benimle ilgili olmamasına rağmen 1.299 TL benden fark istenerek telefonu yenisi ile değiştireceklerini söylüyorlar.

Yazılım ve sistem güncellemesi Apple hatalı kaynaklı olup insanları saf yerine konarak haksız kazanç sağlıyorlar. Telefon geri isteyip dava açacağım, para kolay kazanılmıyor. Saçma sapan gerekçeler ile kendi oluşturdukları yazılım ile telefon kilitleyip bizden para talep ediyor veya yenisini almamızı talep ediyorlar.

iPhone 3,4, 4S,5,5S,6 ve 7 telefonlarını kullandım yazıklar olsun diyorum. Kullanmış olduğum telefonları da kendilerine hediye edip S*** veya H*** alacağım geri dönüşleri ve insana bakış açıları bu kurumdan bin kat daha iyi.

Halil
Halil24 Ağustos 2019 14:26
İPhone 5S Yazılım Sonrası Mağduriyet

Merhabalar, yaklaşık 10 gün önce iPhone 5S 12.4 yazılım geldi, telefonum gayet güzel çalışırken "Güncelleme yapılıyor" uyarısın aldı, ve daha sonra ise hücresel bilgisi alınamadı deyip iTunes bağlayıp güncellenin dedi ve tüm aşamalardan sonra telefon fotoğraftaki gibi kilitli kaldı sonrasında Apple destek ile görüştüm Eskişehir Zentech servise gönderildi. Telefonum güncelenmedi ve resimdeki gibi "Etkinleştirilmiyor" uyarısı alındı. Benden 1299 TL'yenisi vereceklerini söylediler. İyi de be kardeşim yazılım programı ve sistem güncellenmesi size ait telefonumu bu hale getiren sizin güncellemeniz. Ben neden 1299 TL ödüyorum size, parayı sizler gibi kolay mı kazanıyoruz bu ülkede.

Halil
Halil29 Ağustos 2019 23:04

Apple sorun nedir diye geri dönüş bile yapmadı

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler