Toplam çözüm sayısı
..
iPhone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

iPhone 14.3 Güncelleme İle Şarjın Hızla Bitmesi!

6.626görüntüleme
Ezgi
Ezgi 13 Ocak 18:05

İOS 14.3 son güncelleme sonrası iPhone 7 Plus cihazımın şarjı hızla tükenmeye başladı ve pili doldurma hızı çok yavaşladı. Ayarlar kısmından pil- pil sağlığı bölümüne girerek pil ömrünü uzatma ile ilgili sunduğunuz çözüm önerileri hiçbir işe yaramıyor! Görüyorum ki pek çok kişi bu sorunla karşı karşıya. İOS işletim sistemi artık her güncelleme sonrası kullanıcılarını hüsrana uğratıyor. Artık bunu yaşamaktan çok yorulduk. Yaptığınız çözüm üretmek ve sorunları düzeltmek olmalıyken sıkıntıları arttırıyorsunuz. Apple ® nereye varmak istiyor böyle yaparak. Lütfen artık sorunsuz bir güncelleme sunun kullanıcılarınıza.

Ezgi
Ezgi18 Ocak 00:33

Şikayetime bazı eklemeler yapmak istiyorum. Telefonumun şarjı hızla tükenirken bir yandan da tel çok fazla ısınıyor. Telefonla çok fazla vakit geçirmiyor olsam da Herhangi bir uygulamayı kullanırken aşırı derecede şarjım düşüyor ve telefonu yeniden şarj etmek durumunda kalıyorum. Güncelleme yapmadan önce telefonumu bazen 2 günde bir şarj ediyordum. Ancak güncelleme sonrası bu süreçte 2-3 kez şarj etmek zorunda kalıyorum. Neden insanları zor duruma sürüklüyorsunuz?! Güncelleme yaptığıma çok pişmanım çok!

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Seda
Seda17 Ocak 09:45
 

7 Plus kullanıyorum pil ömrüm %82 şu ana kadar sıkıntı yaşamadım taki Dün gece güncelledim. Güncelledikten sonra şarjım % 70 di uyudum sabah bir kalktığımda telefonum açılmadı şok oldum şarjım kendi kendine bitmiş...

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler