İPhone 11 Pro

Samet Samet23 Ekim 2019 09:33

Paraya kıydım Apple dan iPhone 11 Pro aldım. Bir araba parasına mal oldu. Olsun dedim sonuçta Apple dünya markası verdikleri hizmet telefonun takipçisi olmaları ilgilenmeleri alakadar olmaları telefonla ilgili en ufak problemi dahi memnuniyetle ve sıkılmadan gidermeye çalışmaları yönlendirmeleri derken kandım yaptım bir eşeklik, cihazı hemen hemen 2 haftadır kullanıyorum. Neyse o kadar para verdik gözümden sakınıyorum cebimde metal para vs... Varsa boşaltıyorum sonra cebime koyuyorum su geçirmemesine rağmen yağmur altında kullanmıyorum derken birkaç gün önce fark ettim ki ekranda çizikler oluşmaya başladı böyle kılcal örümcek ağı gibi aradım müşteri hizmetlerini bahsettim sağ olsunlar yetkili danışman E** hanıma aktardılar durumu izah ettim İşte böyle böyle oldu bu kadar para verdim nasıl olur falan fistan, neyse bir randevu oluşturalım cihazınızı incelesinler duruma göre ne yapılması gerekiyorsa yaparız. Neyse bugün gittim İstanbul Bostancı da KVK mağazasına E** bey vardı evrak kürek işlerini hallettik beraber bana cihazı alacaklarını laboratuvar ortamında inceleyeceklerini söyledi bende kendisine ben Apple dan E** hanımla görüştüm sadece durum tespiti yapılacak cihazın açılıp incelenmesi söz konusu değil denildi dedim. Ki yüzeyde olan bir çizik için cihazımın sökülmesi incelenmesi bana saçma geldi. Kabul etmedim E** bey e ben bir müşteri hizmetleriyle görüşeyim olayı netleştireyim ona göre devam edelim dedim. Aradım C** bey çıktı sağ olsun ilgilendi başta da dediğim gibi ilgi alaka süper neyse durumdan bahsettim prosedür bu şekilde falan denildi doğrudur bu şekilde olabilir fakat bana böyle söylenmedi dedim. Peki şimdi benim telefonum işlem görmüş bir cihaz olacak buna ne diyorsunuz dedim. İşte efendim problem bizden kaynaklıysa ekran değişimi yapılır ekran değişimi yapmak sorunu çözmeyecek ki dedim sonuçta aynı ekrandan bir daha takılacak dedim. Neyse bu da kabul peki dedim olur da ekranın kusurlu olduğunu kabul ederseniz ben yeni sıfır bir cihaz alabiliyor muyum dedim. Yani tabi o da muhtemel isterseniz ekran değişikliği ya da cihaz değişikliği olabilir denildi. Bu biraz içimi rahatlattı çünkü dediğim gibi olabildiğince dikkatli kullandım ve bu kadar para vermişken ve daha çok yeniyken neden zarar görmesine müsaade edeyim ki. Neyse verdim telefonu bugün bekleyip göreceğim. Bir diğer kusurda kamerayla alakalı bu kadar hızlı bir cihaz kameraya girdiğimde 2-3 saniye sonraki açılıyor.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 6Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Seren 08 Mayıs 05:02  

  2 gün önce iPhone 11 aldım benimde cihazımda arka kamerayla fotoğraf çektikten sonra fotoğrafı birkaç saniye bulanık gösterip daha sonra netleştiriyor ve ön kameradan fotoğraf çekerken donuyor. Bu sorun sizde de oluyor mu?

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Seren 09 Mayıs 02:36  

  Üzüldüm sizin adınıza benim daha çok yeni fotoğraf çektikten sonra donması dışında pek sorun yok ama bunların hiç biri olmasa çok daha iyi olur az buz para değil sonuçta

  profile-icon Samet 08 Mayıs 05:10  

  Bazen kamerayı açtığımda bulanık olduğu doğru, özellikle yatay bir şekilde fotoğraf çekeceksem daha fazla maruz kalıyorum, çok çaba verdim bu telefonu geri vermek için ama başaramadım şu an benim için tek avantajı 256gb olması, hızlı olması

 • profile-icon Kaan 01 Aralık 2019 19:57  

  Hocam sonuç ney aynı sorun bende de oldu.

  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Kaan 03 Nisan 19:01  

  Ekrana kırılmaz cam yaptırdım öyle kullanıyorum bir şey yaptırmadım hafif kılcal çizikler var yenisi çıkınca satarım zaten çok önemli değil.

  profile-icon Samet 01 Nisan 19:15  

  Maalesef ekran değişimiyle telefonu kullanmaya devam ediyorum. Ekranımda aynı sorunlar yine oluştu virüs belası biraz durulursa tekrardan servise göndereceğim. Siz ne yaptınız. Biraz geç oldu cevap ama bildirimi gözden kaçırdım sanırım ya da gelmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler